سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : كلاب هاوس گزينه ضبط روم براي همه كاربران ios اضافه كرده است.
یکشنبه، 18 مهر 1400 - 19:17 کد خبر:132097


پس از راه اندازي گزينه جديد "Clips" در نسخه بتا در هفته گذشته ، كه به كاربران امكان مي دهد كليپ هاي صوتي 30 ثانيه اي را از اتاق هاي عمومي به اشتراك بگذارند ، Clubhouse اكنون اين گزينه را براي همه كاربران در iOS گسترش داده است ، در حالي كه همچنين يك ويژگي اشتراك گذاري جديد ديگر را نيز در شكل پيوندهاي اتاق براي توزيع مجدد خارج از برنامه.

در ابتدا ، در Clips-همانطور كه اشاره شد ، Clubhouse هفته گذشته از راه اندازي Clips خبر داد ، كه نماد قيچي جديدي را ارائه مي دهد كه در صورت ضربه زدن ، 30 ثانيه آخر صدا را از يك اتاق عمومي براي اشتراك شخص ثالث دريافت مي كند.

اين گزينه بايد در آزمايش اوليه عملكرد خوبي داشته باشد ، زيرا Clips اكنون براي همه كاربران iOS توسعه يافته است.
اين گزينه هنوز در Android موجود نيست ، اما پخش كننده هاي Android مي توانند كليپ ها را براي كمك به اشتراك گذاري پخش خود فعال كنند.


علاوه بر اين ، و همانطور كه توسط كارشناس اجتماعي صوتي مورگان ايوتس اشاره شد ، Clubhouse همچنين كدهاي QR را در كليپ هاي مشترك اضافه مي كند ، كه به اتاق نشيمن در حال پيوند متصل مي شود.
اين يك گزينه مفيد است ، كه بدون شك به افزايش آگاهي از پخش Clubhouse كمك مي كند - و در حال حاضر ، اين يك مسئله كليدي است ، زيرا كشف يك چالش كليدي براي همه برنامه هاي اجتماعي صوتي است.


كليپ ها در اين زمينه به كاربران كمك مي كند تا به پيروان خود در ساير سيستم عامل ها درباره بحث هاي موضوعي كه ممكن است مورد توجه باشد اطلاع دهند.

اين ويژگي در آنجا نيز وجود دارد-علاوه بر كليپ ها ، Clubhouse همچنين گزينه اشتراك گذاري پيوند جديدي را براي اتاق هاي خصوصي اضافه كرده است ، كه ارتباط مستقيم را به چت هاي Clubhouse ارائه مي دهد.
همانطور كه در اينجا مشاهده مي كنيد ، اكنون مي توانيد روي "اشتراك يك اتاق پيوند" ضربه بزنيد ، كه مي توانيد از آن براي هدايت افراد خارج از برنامه به چت هاي زنده استفاده كنيد.
همانطور كه توسط Clubhouse توضيح داده شده است:

"بسياري از افراد به تيم گفته اند كه اگر مي توانيد يك پيوند اتاق Clubhouse خصوصي را بگيريد و آن را در تقويم مانند يك تماس تلفني يا چت تصويري قرار دهيد ، بسيار خوب است. اكنون مي توانيد - با پيوندهاي Clubhouse. كاربران مي توانند اين پيوند خصوصي را با دوستان ، خانواده يا تقريباً با هركسي كه ممكن است بخواهيد به طور منظم با او چت كنيد به اشتراك بگذارند. "

پيوندهاي Clubhouse راهي آسان براي ايجاد مشاركت در برنامه ارائه مي دهند ، همچنين پيوندها مجدداً قابل استفاده هستند ، به اين معني كه هركسي كه دعوت شده است مي تواند اتاق را در هر زمان براي شروع گفتگو فعال كند.

"براي گرفتن پيوند Clubhouse ، فقط روي"+ Room "در راهرو ضربه بزنيد ، سپس روي" جمع آوري اتاق با استفاده از پيوند "ضربه بزنيد. يك پيوند منحصر به فرد در كليپ بورد شما كپي مي شود ، بنابراين مي توانيد آن را به گروهي پيام دهيد ، آن را در دعوتنامه تقويم قرار دهيد يا آن را در هر مكان به فهرست رويداد اضافه كنيد. اتاق خصوصي خواهد بود - فقط براي افرادي كه پيوند را دارند باز است - و وقتي افراد ملحق مي شوند به شما اطلاع داده مي شود. "

اين مي تواند راه ديگري براي جلب مشاركت بيشتر در برنامه باشد و به Clubhouse كمك كند تا در فضاي وسيعتر رسانه هاي اجتماعي طاقچه اي براي خود ايجاد كند.

از آنجا كه فيس بوك و توييتر در حال حاضر ابزارهاي صوتي اجتماعي را نيز ارائه مي دهند ، Clubhouse به سادگي در فضايي كه در ابتدا بود ، پيشرو نيست ، به اين معني كه برنامه بايد در كنار تسهيل ابزارهاي موجود در سايت ، نقطه شيرين خود را در تسهيل تعامل صوتي پيدا كند. برنامه هاي بزرگترمزيت وسيع آن سيستم عامل ها تبديل شدن رقيب واقعي براي Clubhouse را دشوار مي كند. اما اگر بتواند بر استفاده از طاقچه ها و به حداكثر رساندن مشاركت جامعه تمركز كند ، همچنان مي تواند براي بسياري از افراد به يك ابزار كليدي تبديل شود ، همانطور كه Snapchat پايه هاي خود را ايجاد كرده است ، با وجود اينكه بسيار كوچكتر از رقبا است.

و نشانه هاي خوبي براي Clubhouse در اين جبهه وجود دارد ، زيرا استفاده از آن همچنان بالا است ، به ويژه در مناطق رو به رشد مانند هند ، جايي كه مي تواند اهداف منحصر به فردي را ارائه دهد.

اين مورد همچنان مورد علاقه بسياري است و هنوز فرصتهاي زيادي را ارائه مي دهد. و اگر Clubhouse بتواند ابزارها و عملكردهاي جديدي مانند اين را اضافه كند ، مي تواند ارتباط خود را حفظ كرده و افزايش دهد ، حتي اگر ديگر برنامه جديد جالب نباشد.