سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : پيش بيني وضعيت مسكن در دولت جديد/ مسكن مهر با تغييراتي ادامه مي‌يابد
پنجشنبه، 31 مرداد 1392 - 08:23 کد خبر:16317
عضو كميسيون عمران مجلس با اشاره به استفاده هرچه بيشتر از بخش خصوصي در بازار مسكن گفت:‌ با ورود سرمايه گذاران بخش خصوصي به بازار مسكن مي‌توان به كاهش نرخ اجاره بها و مسكن در كشور اميدوار بود.


كمال علي‌پور خنكداري در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري خانه ملت با اشاره به اينكه آينده بازار مسكن روشن و اميد بخش است گفت:‌ وزير راه و شهرسازي آشنايي كاملي به بازار مسكن دارد، چراكه در شعارهاي وي نيز تحول و دگرگون ساختن اين بازار به چشم مي‌خورد.

نماينده مردم قائم شهر، سوادكوه و جويبار در مجلس شوراي اسلامي، افزود: بدون شك باورود بخش خصوصي به بازار مسكن، وضعيت اميد بخش و روشني را مي‌توان براي آن متصور شد.

وي تصريح كرد: وزير راه و شهرسازي معقتد است مسكن مهر بايد با ايجاد تغييراتي اساسي ادامه يابد، چراكه دولت گذشته تعهداتي به متقاضيان اين بخش دارد كه بايد به آنها عمل شود.

علي‌پور خنكداري با تاكيد بر استفاده از بخش خصوصي در بازار مسكن، اظهار كرد: با ورود سرمايه گذاران بخش خصوصي به بازار مسكن، مي‌توان به كاهش نرخ اجاره بها و مسكن در كشور اميدوار بود.

اين نماينده مردم در مجلس نهم، با اشاره به تورم موجود در بخش مسكن عنوان كرد:‌ در شرايط كنوني قيمت مسكن و اجاره بها بسيار بالا بوده و اين مهم بوي‍‍ژه در كلان شهرها مشهود است.

عضو كميسيون عمران مجلس، خاطر نشان كرد: با تلاش و كوشش دولت بر كنترل و نظارت بيشتر بر بازار مسكن پيش بيني مي‌شود بخش مسكن در اين دولت رونق چشمگيري داشته باشد.