سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : وزير كار:هدفمند كردن يارانه‌‌ها ‌ادامه مي‌يابد
شنبه، 9 شهریور 1392 - 08:42 کد خبر:16837
وزير كار، تعاون و رفاه اجتماعي گفت: دولت بنا دارد بحث هدفمند كردن يارانه‌‌ها را ادامه دهد.


علي ربيعي در حاشيه بازديد از دي‌كلينيك شهرستان زابل در گفت‌و‌گوي اختصاصي با ‌خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: سيستان و بلوچستان را به عنوان نخستين سفر استاني دولت انتخاب كرديم تا ‌به خاطر بيشترين رايي‌ كه مردم به دولت تدبير و اميد داده‌اند تقدير كنيم و ‌‌گرايش دولت به سمت مناطق محروم را اثبات كنيم.

وزير كار، تعاون و رفاه اجتماعي بيان كرد: دولت بنا دارد بحث هدفمند كردن يارانه‌‌ها را ادامه دهد، پيوند دادن بهداشت و درمان با بحث هدفمندي يارانه‌ها يكي از مباحثي است كه مي‌توانيم دنبال كنيم.

اين مسئول افزود: به طور طبيعي بخش ديگري از وزارتخانه ما بخش اشتغال است، منطقه سيستان و بلوچستان با خشكسالي مواجه است، دامداري‌هاي بزرگ از بين رفته و كار زيادي پيش رو داريم زيرا زيرساخت‌هاي لازم براي توسعه سرمايه‌گذاري سودآور در منطقه سيستان وجود ندارد و گرايش بخش خصوصي به اين منطقه بسيار كم است.

وي ادامه داد: آنچه مقدور است در مشاغل خانگي، ما اينجا سرمايه‌گذاري مي‌كنيم، من شركت‌هاي سرمايه‌گذاري زيرمجموعه اين وزارتخانه را مامور مي‌كنم كه زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري در اين منطقه را بررسي كنند.

ربيعي اذعان داشت: ‌حتما مسائل، مشكلات و برنامه‌ها را در هيئت دولت مطرح و به استحضار رئيس جمهور مي‌رسانم.

وي گفت: شما اين سفر را طليعه‌اي ‌براي پيوند بيشتر دولت با سيستان و بلوچستان بدانيد.

وزير كار در زمينه دي كلينيك شهرستان زابل اظهار داشت: اميدواريم با كمك آقاي هاشمي وزير بهداشت و درمان مذاكراتي براي رفع مشكلات اين منطقه صورت گيرد.

وي خطاب به مردم سيستان گفت: نمايندگان بسيار خوبي در مجلس داريد و اين نمايندگان همواره پيگير مسائل مردم هستند و بيشتر از همه نمايندگان منطقه سيستان با من تماس گرفته ‌و مشكلات منطقه خود را مطرح كرده‌اند.