سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : 5 حرفي كه مردان تحمل شنيدن آن را ندارند
دوشنبه، 20 آبان 1392 - 20:18 کد خبر:21235
 
 
شما به عنوان يك زن مي‌دانيد چه چيزهايي بيشتر از همه يك مرد را آزار مي‌دهد؟ تا به حال شده با خود فكر كنيد كه شايد بعضي رفتارهاي زنانه شما به‌شدت شوهر يا نامزدتان را آزرده خاطر كند و حتي موجب دور شدن او از شما شود؟
  
جامعه خبري تحليلي نياوران نيوز:

1. انتقاد از زن هاي ديگر و تلاش براي تخريب چهره آنها، راهي است كه خيلي از زن ها مي خواهند با كمك آنها زندگي شان را نجات دهند. بسيار از زن ها فكر مي كنند، تحقير خانم هاي ديگر در مقابل همسرشان و برجسته نشان دادن عيب هاي آنها مي تواند تصور همسرشان را نسبت به زن هاي ديگر تغيير دهد. اما اين جملات منفي، دقيقا همان حرف هايي است كه مردها از شنيدن شان بيزارند. آنها دنيا را همانطور كه خودشان مي خواهند مي بينند؛ پس با انتقال اين قضاوت هاي اغراق شده، توجهشان را به موضوعي كه از آن هراس داريد، جلب نكنيد.به جاي ابراز تنفر از زن هاي ديگر، ريشه مشكل را پيدا كرده و ارتباط تان را اصلاح كنيد.


2. هيچ وقت از كارهايي كه همسرتان براي جلب محبت شما انجام مي‌دهد انتقاد نكنيد براي مثال وقتي او به شما محبت مي‌كند آن را بيش از اندازه لوس ندانيد او به شيوه خود ابراز محبت مي‌كند.


3. او را به دوست نداشتن و گريزان بودن از همسر و زندگي متهم نكنيد. زيرا وي اعتقاد دارد كه شريك زندگي‌اش را دوست دارد و از او گريزان ، ولي به نظرش او را متهم به چيزي مي‌كنيد كه در موردش صدق نمي‌كند و اين مسئله موجب كدورت در روابط مي‌شود.همچنين او را به درك نكردن‌، عدم صميميت و بي‌احساس بودن متهم نكنيد. زيرا او درك كردن‌، صميميت و با احساس بودن را به شيوه مردانه نشان مي‌دهد.


4. مردها از اينكه به صورت مداوم تحت نظر باشند بيزارند. براي آنها گرفتن رمزعبور، چك كردن تلفن يا حساسيت نسبت به همكاران، مي تواند نشانه نابود شدن يك زندگي باشد. چيزي كه بيشتر از همه مردها را از ازدواج فراري مي دهد، ترس از محدوديت و همين كنترل شدن هاست. به جاي اينكه مثل بازپرس ها رفتار كنيد و زندگي تان را وارد همان چالش هايي كنيد كه از آنها مي ترسيد، سعي كنيد با ساختن يك خانه امن، پايه هاي زندگي مشترك تان را محكم تر كنيد.5. مردها دوست ندارند جلوي جمع از آنها بد بگوييد به‌خصوص در ميان اعضاي خانواده و دوستان خودشان. اگر شما شروع كنيد در مقابل ديگران از همسر يا نامزدتان بد بگوييد اولين چيزي كه به ذهن آنها مي‌رسد اين است كه شما چقدر نادانيد كه با مردي زندگي مي‌كنيد كه رفتارهايش را نمي‌پسنديد. يادتان باشد تنها چيزي كه ديگران بايد از شما و زندگي شخصي‌تان بشنوند اين است كه چقدر همسر خوبي داريد و در كنار هم خوشبختيد. مردتان را تحسين كنيد و مطمئن باشيد كه او هميشه قدردان خواهد بود.