سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : به تصوير كشيدن رقص و پايكوبي در محرم الحرام +عكس
دوشنبه، 20 آبان 1392 - 20:23 کد خبر:21238

 

با وجود اينكه بيش از 2 هفته از روز غدير خم گذشته، شبكه اهل بيت با پخش تصاوير نوعي رقص معروف، در شب دوم محرم به امام حسين عليه السلام توهين كرد.

به گزارش نامه نيوز به نقل از جام ، با اينكه چندين روز است از عيد امامت و ولايت، غدير خم گذشته است شبكه اهل بيت در ماه حزن و اندوه خاندان و در شب دوم محرم با توهين به امام حسين عليه السلام اقدام به پخش مراسم مولودي همراه با رقص و پايكوبي نمود تا با اين كار نابخشودني، دل زهراي مرضيه السلام الله عليها را اندوهگين ساخته و با توهين به سالار شهيدان خاطره جشن بني اميه را در روز عاشورا (هذا يوم فرحت به ال زياد و ال مروان) زنده كرد.
 
 
اين در حالي است كه اين شبكه مدعي جدي ارادات به اهل بيت عليهم السلام است به طوري كه تنها خود را مريد واقعي آنها معرفي كرده و ديگران را تكفير مي كند و اللهياري به عنوان مدير، مجري و در واقع همه كاره اين شبكه ماهواره اي با اين حربه به طور ثابت و روزانه به فحاشي عليه علما و مراجع تقليد شيعه مي پردازد و زمين و زمان را به بي ارادتي به اهل بيت متهم مي كند.
گفتني است شناسايي و بكارگيري افرادي با گرايش هاي افراطي – انحرافي كه به نوعي منتسب به جريان هاي اصيل اسلامي هستند همواره در دستور كار شبكه هاي جاسوسي وابسته به غرب بوده و مي باشد تا بدين وسيله به تضعيف و ضربه زدن به آن جريان از درون بپردازند.
در اين راستا تلويزيون ماهواره اي اهل بيت نيز كه از سوي يك روحاني افغاني به نام شيخ حسن الهياري چغچراني اداره مي شود از جمله شبكه هايي است كه با چراغ سبز آمريكا در اين كشور در حال توليد و پخش برنامه مي باشد و هر از گاهي اينگونه چهره واقعي خود را مي نماياند.