سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : جزئيات تصادف شديد دو دستگاه اتوبوس BRT+ عكس
سه شنبه، 21 آبان 1392 - 00:43 کد خبر:21243

 بامداد امروز در خيابان دماوند ايستگاه وحيديه دو دستگاه اتوبوس BRT به شدت با يكديگر برخورد كردند كه طبق گزارش اورژانس،۱۲ نفر مصدوم شدند و حال يك نفر هم وخيم گزارش شده است.


همزمان با اعلام خبر اين حادثه در ساعت ۵:۰۴ امروز صبح به مركز اورژانس تهران، آمبولانس ناحيه شرق در حال بازگشت از بيمارستان به پايگاه بود كه با دريافت مأموريت سريعا به محل تصادف رسيد.ماموران اورژانس در صحنه تعداد مصدومين را در ابتدا بالا اعلام كردند كه بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس به همراه يكدستگاه اتوبوس آمبولانس و يكدستگاه خودروي فرماندهي به ياري مصدومان شتافتند.

با حضور اكيپ امدادي اورژانس تهران و انجام معاينات پزشكي مصدومان، در نهايت ۱۲ نفر از مسافران به دليل صدمات و جراحات وارده با اقدامات درماني لازم به بيمارستانهاي امام حسين (ع) و سينا انتقال يافتند.

مصدومين شامل ۴ نفر زن و ۸ نفر مرد بين سنين ۱۷ تا ۵۶ سال بوده‌اند كه ۵ نفر از آنان به بيمارستان امام حسين(ع) و ۷ نفر به بيمارستان سينا منتقل شدند.گزارش ماموران اورژانس همچنين از وخامت حال يكي از مصدومان (خانم ۳۳ ساله) حكايت دارد كه با انجام اقدامات لازم پزشكي سريعا به بيمارستان امام حسين(ع) منتقل شده است.

 

 


 

مرجع:افق