سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : مرگ دلخراش مادر و فرزند در بزرگراه همت + عكس
یکشنبه، 26 آبان 1392 - 12:28 کد خبر:21458

 
جام جم نوشت

برخورد شديد خودروي سواري با تير چراغ برق فشار قوي در بزرگراه همت، مرگ مادر جوان و فرزند خردسالش را در پي داشت.

 
 

به گزارش سازمان آتش نشاني، در پي تماس رانندگان خودروهاي عبوري با سامانه 125 مبني بر واژگوني  خودرو و گرفتاري مادر و فرزند در اتاقك در هم پيچيده آن، ساعت 19 و 52 دقيقه روز جمعه آتش نشانان به محل حادثه در شرق به غرب بزرگراه همت، بعد از چيتگر اعزام شدند.

شهرام كريمي نصر، افسر آماده منطقه يك عمليات در اين باره گفت: بنا به گفته شاهدان اين حادثه دلخراش، يك دستگاه خودروي سواري 206 در مسير شرق به غرب بزرگراه همت در حركت بوده كه ناگهان از مسير اصلي منحرف و پس از ورود به شانه خاكي بزرگراه و برخورد شديد با تير چراغ برق فشار قوي، واژگون و متوقف شده است.


وي افزود: در اين حادثه راننده خودروي سواري كه زني سي ساله و دختر خردسالش درون اتاقك در هم پيچيده خودرو گرفتار شده بودند.


افسر آماده منطقه يك عمليات افزود: شدت حادثه به حدي بود كه هر دو نفر در شرايط بدي قرار داشتند و خارج كردن آنها از خودرو با دشواري همراه بود و آتش نشانان با بكارگيري تجهيزات، قسمت هايي از خودرو را برش داده و هر دو را از ميان آهن پاره ها خارج كردند كه متاسفانه با تائيد امدادگران اورژانس، مادر جوان در لحظات اوليه جان خود را از دست داده بود و كودك خردسال هم كه علائم حياتي ضعيفي داشت، دقايقي بعد بر اثر شدت جراحات جان باخت.