سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : دستگيري يك خانواده رقاص + عكس
پنجشنبه، 30 آبان 1392 - 13:02 کد خبر:21755
پليس شهر سه نفر را بعد از اينكه با رقصيدن خود روي سقف يك خودرو در يك چهارراه پرتردد در اين شهر باعث اخلال در نظم عمومي شدند دستگير كرد.


 
 
 
0 2 0 نظر
[-]    

به گزارش جام

 

پليس شهر شيكاگو امريكا سه نفر را بعد از اينكه با رقصيدن خود روي سقف يك خودرو در يك چهارراه پرتردد در اين شهر باعث اخلال در نظم عمومي شدند دستگير كرد.

 

يك گروه 7 نفره از اعضاي يك خانواده شامل دو مرد و يك زن به همراه 4 كودك درست در كنار يكي از پر تردد ترين خيابانهاي شهر شيكاگو خودروي سواري خود را متوقف كرده و به دلايل نا معلومي شروع به رقصيدن روي سقف اين خودرو كردند.

 

اين اتفاق كه ساعت 1:15 بعداز ظهر به وقت محلي رخ داد باعث تعجب عابران پياده و خودروهاي عبوري شده و به كلي نظم اين خيابان را به هم ريخت.

 

 

 

به گفته پليس اين افراد بدون مصرف هيچ گونه مواد و يا الكل و به صورت كاملا آگاهانه دست به اين عمل زده اند و به همين دليل بازداشت شده اند. پليس ادامه ميدهد با توجه به اينكه وضعيت لباس كودكان در هواي سرد اين شهر مناسب نبوده اين افراد در معرض اتهام بد رفتاري با كودكان نيز ميباشند. هنوز جزئيات بيشتري در مورد انگيزه اين افراد براي اين كار و يا راي دادگاه محلي در اين زمينه منتشر نشده است.