سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : راز خودكشي طعمه‌هاي گوگوش و آكادمي؛ عكس
چهارشنبه، 20 آذر 1392 - 11:31 کد خبر:22993
 
افشاگري مجري و برنامه‌ساز سابق شبكه من و تو و بازگو كردن علت جدايي از اين شبكه، جنجال بسياري را در فضاي مجازي به وجود آورد.
1 19 0 نظر
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرويس فرهنگي جام نيوز به نقل از مشرق، به نوشته يكي از كاربران شبكه بالاترين، بيش از چند روز از افشاگري‌هاي پريسا - س نگذشته بود كه در كمال تعجب به يكباره اكانت فيسبوك شخصي وي هك و حذف گرديد.

 

حذف فيسبوك پريسا سوال‌هاي فراواني را در پي داشت تا اينكه وي در توييتر خود از تهديدهاي مسئولين شبكه من و تو خبر داد.

 

وي در پستي جنجالي سوءاستفاده‌هاي اخلاقي و روابط جنون‌آميز برخي از كاركنان شبكه را يكي از دليل‌هاي اصلي ترك اين شبكه اعلام كرد. «پريسا - س» پيشتر در اقدامي جداگانه با انتشار عكس‌هايي از روشنا (يكي از شركت‌كنندگان برنامه آكادمي گوگوش)، از دست‌درازي يكي از كارمندان شبكه من و تو به روشنا و در ادامه از خودكشي نافرجام وي پرده برداشت.

 
بالاترين مي‌افزايد: پريسا - س كه اقدام مسئولين شبكه من و تو را در هك كردن فيسبوكش غيرحرفه‌اي و مغاير با آزادي بيان توصيف كرد، نوشت: «متاسفانه كساني كه ادعاي آزادي بيان دارند وقتي نظر شخصي‌ات را در مورد چيزي كه دوست نداري ميگي خيلي زود عصباني ميشن و كاملا بچگانه برخورد مي‌كنن. بايد به شبكه بگم كه با بستن آي‌دي ‌فيسم نمي‌تونيد واقعيت رو از بين ببريد. من هنوز با كارهاتون مخالفم. شما زن رو بازيچه خودتون مي‌دونيد.»


اين افشاگري درباره روابط غيراخلاقي و رسوايي مربوط به بستري شدن شركت‌كننده آكادمي گوگوش در كنار رسوايي ديگر رها اعتمادي، مجري اصلي آكادمي مذكور در آزار و اذيت يك كودك 11 ساله باعث شده تا به نوشته بالاترين مديران شبكه فعلا براي ادامه فعاليت دچار سردرگمي شوند.