سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : حمله به فيسبوك مجري مذهبي/عكس
شنبه، 23 آذر 1392 - 16:00 کد خبر:23270
 
اميرحسين مدرس بازيگر، خواننده و مجري سابق برنامه هاي تلويزيوني كه بيش از هر حوزه ديگري به خاطر حضور در برنامه‌هاي مذهبي و نيز اجراي كارهاي مذهبي شهرت يافته، تصاويري از خود و همسرش به نمايش گذاشته كه شگفتي مخاطبان صفحه اختصاصي او را به همراه داشته است...

او اخيرا عكس جديدي از خودش و همسرش منتشر كرده است كه باعث شوكه‌شدن كاربران شبكه‌هاي اجتماعي شده است. برخي كاربران در نظرات زير اين عكس نوشته‌اند: واقعاً گيج شده‌ايم.

 "ما تا حالا فكر مي‌كرديم شما آدمي مذهبي و متدين هستي!" كابر ديگري هم نوشته: "دم خروس را باور كنيم يا قسم حضرت عباس را؟" همسر مدرس نيز در صفحه شخصي خود در فيس‌بوك و اينستاگرام، عكس‌هايي با حجاب نامناسب از خود و همسرش منتشر كرده كه زير آنها براي يكديگر جملات عاشقانه رد و بدل كرده‌اند.


مدرس كه اولين بار با حضور در برنامه نيم رخ براي نوجوانان به شهرت دست يافت، اندكي بعد به بازيگري و خوانندگي نيز روي آورد و سپس به عنوان مداح مجالس محرّم و مجري برنامه‌هاي عاشورايي و بازيگر فيلمهاي مذهبي شناخته شد. او در كليپ اخير حسن روحاني به عنوان خواننده اصلي ظاهر شده است.

به نوشته اين سايت، تناقضات عجيب ميان رفتار و كردار افراد مشهوري چون مدرس گاهي اعتماد بسياري از مخاطبان و دوستداران اين اشخاص را به شدت مخدوش مي‌كند. به ويژه آنكه اين افراد در حوزه‌هاي مذهبي نيز مشغول به كار باشند. چراكه ممكن است باورهاي و علاقه‌مندي‌هاي مذهبي مردم نيز مورد هدف قرار گيرد. گفتني است مدرس اخيرا مجموعه موسيقي "خورشيد" با مضمون عاشورايي را با همراهي "امين تارخ" و " ماه ني" وارد بازار كرده است.

 

 

 

 

 

مرجع:shafaf