سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : رويانيان: بايد از شيوه هاي ظريف استفاده كنيم
سه شنبه، 26 آذر 1392 - 20:16 کد خبر:23509

 

مديرعامل پرسپوليس بعد از پايان نشست خبري خود كنايه هاي سياسي و عجيبي در خصوص پرسپوليس به زبان آورد.

بايد از شيوه هاي ظريف استفاده كنيم

به گزارش پارس به نقل از تسنيم، محمد رويانيان بعد از پايان نشست خبري خود به خبرنگاران گفت: صندوق بورس اوراق بهادار پرسپوليس از 14 دي‌ماه با پذيره‌نويسي آغاز به كار مي‌كند و سود حاصل از اين صندوق كه تضمين بورس و بانك را دارد به باشگاه خواهد رسيد. در واقع پولي كه وجود دارد به باشگاه نمي‌آيد اما سود حاصل از آن به باشگاه خواهد رسيد كه صرف توسعه تيم‌هاي پايه جهت پرورش استعدادها و همچنين حمايت از پيشكسوتان خواهد شد.

وي افزود: در واقع هدف از تشكيل اين صندوق آمدن پول به باشگاه با دو هدف توسعه تيم‌هاي پايه و حمايت از پيشكسوتان است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره نشست امروز هيئت مديره اين باشگاه تاكيد كرد: من دلخوري‌هايي داشتم كه آنها را بيان كردم و گفتم نه پولي داده مي‌شود و نه حمايتي وجود دارد اما زير پاي ما را هم خالي مي‌كنند.گويا پرسپوليس تحريم است. من مي‌گويم يا بِكُش يا دانه ده يا از قفس آزاد كن. ما از يك طرف باشگاه دولتي هستيم و از يك طرف پولي به ما نمي‌دهند. گويا همه چيز عرف شده است.

رويانيان تصريح كرد: بازيكنان با سلام و صلوات بازي نمي‌كنند و بايد پول آنها را پرداخت كنيم اما گويا همه چيز قفل و تحريم است و ما بايد از شيوه‌هاي ظريف استفاده كنيم.

وي ادامه داد: در نشست امروز هيئت مديره دلخوري‌هايي از علي پروين داشتم كه آنها را با او مطرح كردم. به هر صورت پروين بزرگ ما محسوب مي‌شود اما حرف‌هايي بود كه آنها را به او زدم و خوشبختانه بسياري از سوء تفاهم‌ها برطرف شد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مورد اينكه صحبت از جدايي از پرسپوليس مي‌كند تاكيد كرد: من به وزارت ورزش گفته‌ام و جمله‌ام اين بود كه 50 درصد ما حل شده، 50 درصد وزارت ورزش مانده تا اگر قرار است مدير عامل ديگري به تيم بياورند. ما نمي‌دانيم آيا دولتي نيستيم يا مربوط به وزارت ورزش نيستيم كه پولي به ما نمي‌دهند.

وي در مورد ديدارش با وزير ورزش گفت: مي‌خواهم در اين جلسه گزارشي از وضعيت پرسپوليس داده و خداحافظي كنم اما هنوز اين وقت را به ما نداده‌اند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره وضعيت پرداخت‌هاي اين باشگاه به غريبي و خانزاده و اينكه باشگاه ذوب‌آهن اعلام كرده تا زمان انجام ندادن اين پرداخت‌ها پولي به مسلمان نمي‌دهند گفت: غريبي آن درصد لازم را از پولش گرفته و درصد باقيمانده نيز به او پرداخت خواهد شد. پيگير وضعيت خانزاده هستم كه براي من بسيار عزيز است و بازيكن باغيرتي محسوب مي‌شود. پول او باقي مانده كه البته اين موضوع به ذوب‌آهن ربطي ندارد و من در اين باره با آذري هم صحبت كردم. تلاش مي‌كنم پول اين بازيكن را هم پرداخت كنيم.

رويانيان بار ديگر با اشاره به جلسه هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: ناراحتي‌هايي را داشتم و به آنها گفتم يا با ما باشيد يا كمك كنيد كه بروم. نه حمايت مي‌كنيد و نه پولي پرداخت مي‌شود. آن زمان كه براي حكم دايي مي‌جنگيم و بايد جواب استيناف را بدهيم صدايي از كسي در نمي‌آيد، پولي هم كه نمي‌دهند اما پشت سر ما صحبت مي‌كنند.

وي در مورد رابطه‌اش با وزير ورزش گفت: من و گودرزي همديگر را نمي‌شناسيم. من به عنوان سرباز كوچك اين مملكت كار مي‌كنم اما نمي‌دانم به چه دليل به سرخابي‌ها پولي داده نمي‌شود و از سوي ديگر ما را رها هم نمي‌كنند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره اينكه دليل مخالفت با او مسائل سياسي است گفت: نمي‌دانم مشكل سياسي است يا ورزشي يا اقتصادي.

رويانيان در مورد آخرين وضعيت پرونده محروميت علي دايي اظهار داشت: پيگير اين قضيه هستيم و واخواهي خودمان را به كميته استيناف ارائه داديم. قرار شده فردا بعد ازظهر كميته استيناف از ما دعوت كند تا در اين مورد صحبت كنيم.

وي در خصوص پرونده محسن قهرماني گفت: نمي‌دانم اين پرونده به كجا كشيده شد اما فكر مي‌كنم همزمان با 1+5 اين قضيه هم حل شود!