سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : عكس هاي مجريان زن بد حجاب تلويزيون در افغانستان
چهارشنبه، 27 آذر 1392 - 00:55 کد خبر:23534
 
سرويس خبر: بين الملل - آسيا و اقيانوسيه
كد خبر: 44665
تاريخ مخابره: ۱۳۹۲/۹/۲۶
زمان مخابره: ۱۶ : ۳۷
 

 
 


  به گزارش سرويس بين الملل خبرنو؛ شهر كابل را به دليل فعاليت نزديك به پنجاه تلويزيون در آن شهر تلويزيون ها نيز مي گويند.


وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان با نشر ابلاغيه اي به مجريان زن در شبكه هاي مختلف تلويزيوني دستور داد تا از نمايش سر برهنه و آرايش غليظ پرهيز كنند.


در ابلاغيه اي كه از سوي تلويزيون ملي افغانستان پخش شد و متن آن در سايت آژانس خبري باختر، خبرگزاري رسمي دولت افغانستان به نشر رسيده آمده است كه مجريان زن بايد” اخلاق اسلامي و فرهنگ ملي” را رعايت كنند.


وزارت اطلاعات و فرهنگ گفته است :” از آغاز تأسيس رسانه هاي تصويري كوشيده است تا در مطابقت با روحيه قانون اساسي و قانون رسانه هاي همگاني، ضرورت جدي رعايت اخلاق اسلامي و فرهنگ ملي را با رسانه هاي تصويري گوشزد كند به همين سسلسله از تمام شبكه هاي تصويري جدا خواسته مي شود تا از نمايش سر برهنه و آرايش غليظ خانم هاي گوينده جلوگيري به عمل آرند.”


در ادامه اين ابلاغيه آمده است:” به گوينده گان زن نيز توصيه مي شود كه پوشش لباس سنگين و مطابق با فرهنگ اسلامي و ملي ما را كه بر متانت و وقار شخصيت ايشان مي افزايد، جدا رعايت كنند.”


در ده سال گذشته شمار رسانه هاي مختلف به ويژه تلويزيون ها خصوصي در افغانستان رشد قابل توجهي داشته اند كه شمار زيادي از زنان در اين رسانه ها كار مي كنند.


در حال حاضر حدود پنجاه تلويزيون خصوصي در كابل و ولايات مختلف افغانستان فعاليت دارد كه بخش زيادي از كارمندان و مجريان اين تلويزيونها را زنان تشكيل مي دهند.


يك مجري زن تلويزيون خصوصي زن در برنامه كارو بار اين تلويزيون

عكسهاي بالا متعلق به مجريان زن تلويزيون خصوصي “يك” افغانستان است كه پربيننده ترين تلويزيون افغانستان
و منتشر كننده داغترين اخبار بدون هيجگونه سانسور مي باشد.

عكس مجري زن يك تلويزيون خصوصي در افغانستان