سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : خنده‌ هدفدار پس از اعدام شوهر عمه+عكس
چهارشنبه، 27 آذر 1392 - 14:02 کد خبر:23594
خنده‌ هدفدار "كيم" پس از اعدام شوهر عمه+عكس در بطن و عمق اين تصاوير پيامي با مضمون زنده دلي و علاقمندي اين رهبر جوان به سازندگي، كسب و كار و توسعه رفاه و اقتصاد مردم به ذهن بيننده متبادر مي گردد.


جنوب نيوز- در آستانه دومين سالگرد مرگ رهبر فقيد كره شمالي، خبرگزاريهاي دولتي كره شمالي، اقدام به انتشار تصاويري از رهبر جوان اين كشور نمودند كه بنظر مي رسد با هدف هدايت افكار عمومي در سطح كشور و عرصه بين الملل برنامه ريزي شده است.

به گزارش ان بي سي، اخيراً برخي خبرگزاريهاي وابسته به دولت كره شمالي تصاويري از رهبر جوان و پيچيده كره شمالي "كيم جونگ اون" منتشر كرده اند كه وي را در حال بازديد از تأسيسات شيلات وابسته به يك موسسه نظامي، پيست اسكي، محل اقامت اسكي بازان و چند پروژه رفاهي كه بخشي از تصاوير نيز آرشيوي هستند نشان مي دهد. در اين بازديد وي همواره لبخندي به لب داشته و با اطرافيان و مشاورينش در حال گپ و گفت مي باشد.

در بطن و عمق اين تصاوير پيامي با مضمون زنده دلي و علاقمندي اين رهبر جوان به سازندگي، كسب و كار و توسعه رفاه و اقتصاد مردم به ذهن بيننده متبادر مي گردد.

انتشار اين تصاوير دقيقاً زماني رخ داده كه از وي در افكار عمومي جهان و خصوصاً سران كشورهاي قدرتمند به دليل اعدام جانگ سونگ تائك شوهر عمه «كيم جونگ اون» رهبر كره شمالي به عنوان يك رهبر سخت گير، بدون انعطاف و غير قابل پيش بيني، بيش از پيش ياد مي شود.

مرجع: تابناك