سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : فال و طالع بيني امروز ۳۰ آذر ۹۲
شنبه، 30 آذر 1392 - 13:51 کد خبر:23759

 

181524

فال روزانه متولدين فروردين

 

 

 

امروز يكي از بهترين روزهاي عمر خود را تجربه خواهيد كرد. علاوه بر اينكه از نظر احساسي بسيار شاد و پرانرژي خواهيد بود، اين توان را نيز داريد تا با همه نيرو در برابر مخالفت ها و موانع پيش رو پيروز شويد. امروز انرژي خوبي براي پيشبرد اهداف خود و برنامه ريزي بهتر براي آينده را داريد. خيلي دوست داريد فرد دلخواه خود را تحت تاثير قرار دهيد و امروز اين شهامت را پيدا خواهيد كرد. البته شايد او شما را طرد كند اما براي اينكه به نتيجه برسيد بايد كمي از او دوري كنيد تا فرصت فكر كردن و تصميم گرفتن داشته باشد.

فال روزانه متولدين ارديبهشت

 

 

ذات بلندپرواز خود را به زمين بازگردانيد. ديگران برايشان بسيار مهم است كه حرف هاي خود را به طور كامل بيان كنند، بنابراين وسط حرف آنها نپريد. دهان خود را بسته نگه داريد و بيشتر شنونده باشيد. اكنون زمان بسيار مناسبي براي قدم زدن در پارك يا جنگل و تجديد انرژي است. امروز با همه وجود و احساس خود به عشق خود فكر مي كنيد و اين باعث مي شود تا احساسات خفه شده در شما رو بيايند. البته اجازه ندهيد همه روز شما در روياپردازي سپري شود.

فال روزانه متولدين خرداد

 

 

امروز بهتر است كمي زمان بگذاريد و به كارهاي خانه خود رسيدگي كنيد. براي كارهايتان اولويت تعيين كنيد و آنهايي كه واجب تر هستند را ابتدا انجام دهيد. امروز انرژي خوبي براي اينگونه فعاليت ها داريد، بنابراين از آن نهايت استفاده را ببريد زيرا باعث جلو افتادن كارهايتان مي شود. امروز شريك عاطفي شما احتمالا ديوانه مي شود و كارهايي از خود نشان مي دهد كه تاكنون نديده ايد. البته اين فرصت خوبي است تا بهتر يكديگر را بشناسيد و بتوانيد با چشمان باز در مورد آينده خود برنامه ريزي كنيد.

فال روزانه متولدين تير

 

 

امروز انرژي فيزيكي زيادي در خود احساس مي كنيد و مي توانيد كارهاي روزمره زندگي را به درستي انجام دهيد. از نظر احساسي نيز حالتان خوب است. سعي كنيد بر اساس احساسات واقعي خود رفتار كنيد. نيازي نيست پرخاشگر يا عصبي باشيد. اگر كسي به شما بي احترامي كرد با صبر و ادب از خود دفاع كنيد. احساسات شما از درون در حال غليان هستند. شايد بهتر باشد حرف هاي دل خود را به يكي از دوستان نزديك خود بگوييد نه به عشق خود.

فال روزانه متولدين مرداد

 

 

ذات تلاشمند و پرانرژي شما امروز مورد تحسين ديگران قرار خواهد گرفت. نيروهاي عظيمي به شما كمك مي كنند تا همه كارهاي خود را به بهترين شكل ممكن انجام دهيد. از موانع نهراسيد كه امروز توان برطرف كردن همه آنها را داريد. امروز در رابطه عاشقانه خود دچار ناراحتي خواهيد بود. به اين مفهوم كه از محدوديت هايي كه اين رابطه براي شما ايجاد كرده است ناراحت هستيد و مي خواهيد از آن رها شويد. اين تفكر نيز كاملا در چهره و رفتارهاش شما مشخص است. بنابراين، بهتر است صادق باشد و احساسات واقعي خود را به طرف مقابل بگوييد.

فال روزانه متولدين شهريور

 

 

رمز موفقيت امروز، فعال بودن است. سعي كنيد با تمركز بالا همه كارهاي خود را به درستي انجام دهيد. امروز اطرافيان به هيچ عنوان حوصله خيال پردازي و شنيدن رويا را ندارند، بنابراين اين حرف ها را در دل خود نگه داريد. خود را با انرژي امروز وفق دهيد و با همه وجود هر كاري از دستتان برمي آيد براي بهتر شدن روحيه خود انجام دهيد. بودن در طبيعت نيز حس خوبي به شما القا خواهد كرد. امروز با عشق خود دچار مشكلي مي شويد كه هر دو در آن سهيم هستيد. در ظاهر تصور مي كنيد اين مشكل بسيار بزرگ است اما وقتي وارد بطن آن مي شويد، مي بينيد اين طور نيست.

فال روزانه متولدين مهر

 

 

امروز مي توانيد براي احساسات تنش‌زاي خود راهكار مناسبي پيدا كنيد. ذات دروني شما تا حدي پرخاشگر و عصبي است و اين روزها بيش از هر زمان ديگر خودنمايي مي كند. اما بايد بدانيد، هر چه بيشتر بتوانيد روي احساسات خودكنترل داشته باشيد، آرامش بيشتري را تجربه خواهيد. كرد. دليلي وجود ندارد براي هر مساله كوچك يا بزرگي دعوا راه بيندازيد. مهم نيست تا چه اندازه احساسات عميقي داريد، شما امروز نمي توانيد جلوي زبان خود را بگيريد و حرف هاي ناراحت كننده اي بيان خواهيد كرد. نمي توانيد چهره خود را مهربان نشان دهيد و هر چه در دل احساس مي كنيد، در ظاهر نيز نمايش خواهيد داد.

فال روزانه متولدين آبان

امروز احساسات عصبي و پرخاشگر داريد. اين مساله باعث مي شود تا بيشتر به خود توجه و سعي كنيد منطقي و ثابت قدم باشيد. اگر كنترل رفتارهاي خود را از دست دهيد، نمي توانيد وظايفتان را به درستي به انجام برسانيد. هيچ فردي بدون تلاش موفق نشده است. شما هم بايد سر خود را گرم كنيد و ترجيحا در طبيعت حضور پيدا كنيد و عناصري همچون خاك و برگ را از نزديك لمس كنيد. امروز تغييرات بزرگي در زندگي عاشقانه شما به وجود مي آيند. بايد در مورد مشكلي با طرف مقابل صحبت كنيد و كيفيت اين مكالمه بسيار اهميت دارد. هر دو شما بايد با يكديگر صادق باشيد و غرور و احترام يكديگر را حفظ كنيد.

فال روزانه متولدين آذر

 

 

از همه انرژي امروز استفاده كنيد كه ديگر چنين فرصت خوبي به اين زودي ها نصيب شما نخواهد شد. نيروي دروني و ذات فعال شما كمك مي كند تا بتوانيد همه كارهاي را به نحو احسن به انجام برسانيد. به جاي اينكه از حجم زيادكارها بترسيد، از آنها لذت ببريد و براي محقق كردن اهداف خود از آنها بهره بگيريد. اين انرژي در زندگي عاطفي شما نيز تاثير مثبت دارد. احساساتتان امروز لطيف هستند و مي توانيد ثبات را در زندگي خود به خوبي لمس كنيد. اگر با فردموردعلاقه تان مشكلي داشته ايد، امروز مي توانيد با حرف زدن آنها را برطرف كنيد.

فال روزانه متولدين دي

 

 

امروز بايد از همه انرژي ها و احساسات خود نهايت استفاده را ببريد. جدايي خواهي هميشگي و ذاتي شما باعث مي شوند تا بتوانيد به تنهايي همه مشكلات خود را برطرف كنيد. اما امروز نياز داريد از نظر احساسي مورد تاييد قرار بگيريد. هر كاري كه ثبات بيشتري به زندگي شما مي بخشد را انجام دهيد و نگذاريد موانع پيش رو شما را نااميد كنند. از نظر احساسي نيز شاهد تحولات بزرگي در زندگي خود خواهيد بود. براي اينكه بتوانيد دوباره شادي و رضايت را به رابطه خود بازگردانيد بايد با طرف مقابل رودررو صحبت كنيد و با صداقت، مشكلات خود را بيان كنيد.

فال روزانه متولدين بهمن

 

 

امروز شايد احساس كنيد به كمي استراحت نياز داريد. از اينكه با مشكلات معمول روبه رو شويد پرهيز كنيد و بيشتر سعي داشته باشيد احساسات دروني خود را تقويت كنيد. نبايد پرخاشگري و عصبانيت چاشني رفتارهاي شما شوند. از نيروهاي طبيعت براي رسيدن به آنچه مي خواهيد استفاده كنيد. در رابطه عاطفي خود نيز با طرف حرف بزنيد و هر چه باعث ايجاد مشكل ميان شما شده است را مطرح كنيد. اين كار باعث ايجاد تحول مثبت در رابطه شما مي شود. اين كار به هيچ عنوان ساده نيست، اما شما توان آن را داريد.

فال روزانه متولدين اسفند

 

 

امروز احساسات شما بر عقلتان غالب است. البته برخي رفتارهاي دفاعي نيز در وجودتان هست كه شما از حساس بودن دور مي كنند. از نيروهاي امروز براي تمركز روي افكار و رفتارهاي خود استفاده كنيد. اگر كسي رفتار ناشايستي با شما داشت، به هيچ عنوان عصباني نشويد و به راه خود ادامه دهيد. امروز مي توانيد با تمركز بيشتر روي رابطه خود با فرد موردعلاقه تان فكر كنيد. همچنين مي توانيد احساسات منفي كه نسبت به خود را از وجودتان دور كنيد. اين فرصت را داريد تا با او حرف بزنيد و نيازهاي خود را برايش مطرح كنيد.