سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : از ساپورت مخصوص براي دختران تا شلوار جين آقايان+ عكس
یکشنبه، 1 دی 1392 - 18:32 کد خبر:23876
 
روند طي شده از رواج پوشش‌هاي غيرمتعارف به ويژه براي دختران در كشور با اضافه شدن طرح پرچم اسرائيل به آن ادامه يافت تا جايي كه امروزه صحبت از كنار آمدن با اسرائيل هم عادي شده است!
 
 

به گزارش سرويس فرهنگي جام نيوز؛ شايد درخواست عجيب و كوته بينانه شيمون پرز، رئيس رژيم آدمكش، جعلي، نژادپرست و اشغالگر صهيونيستي براي ديدار با حسن روحاني(!) هرگز به اندازه واكنش برخي عناصر داخلي كه امكان كنار آمدن با اسرائيل را مطرح كرده بودند، شگفت آور نبود.

 

صراط نوشت: روند عادي شدن(!) صحبت از كنار آمدن با رژيم صهيونيستي بي‌شك يك شبه پديد نيامده و مقدماتي را براي رسيدن به اين مرحله طي كرده است.

 

با شروع فصل گرما در سال جاري، واژه "ساپورت" كه براي بسياري از ايراني ها تا آن زمان كاملا غريبه بود، به يكباره به يكي از رايج ترين كلمات تبديل شد و اندكي بعد، بدون آنكه تدبيري براي آن انديشيده شود، مدل هاي مختلف آن هر روز بر تن دختران ايراني رنگارنگ تر شد.

 


ساپورت هايي كه با طرح پرچم اسراييل بر تن دختران ايراني ديده شده بود!

 

ماجرا وقتي پيچيده تر و مشكوك تر شد كه ساپورت هايي با طرح پرچم رژيم صهيونيستي بر تن تعدادي از دختران مشاهده گرديد. اين موضوع به قدري غيرقابل باور بود كه به سختي مي شد باور كرد تلاش براي رواج نماد اسرائيل در ايران، صرفا از روي سهل انگاري و بدون برنامه ريزي و هدايت دقيق انجام شده باشد.

 اندكي بعد از آن، بنيامين نتانياهو در اظهاراتي عجيب مدعي شد كه ايرانيان در پوشيدن شلوار جين آزادي ندارند تا اين بار دخالت مقامات صهيونيستي در نوع پوشش ايراني ها آشكارتر باشد.

 

واكنش ايرانيان به ادعاهاي نتانياهو

ادعاهاي او به قدري عجيب و بي مايه بود كه بلافاصله با واكنش ايرانيان در فضاي مجازي مواجه شد اما همين اظهارات از نقشه دقيق اسرائيل براي افكار عمومي ايرانيان پرده برداشت. روند طي شده از رواج پوشش هاي غيرمتعارف به ويژه براي دختران در كشور با اضافه شدن طرح پرچم اسراييل به آن ادامه يافت تا جايي كه امروزه صحبت از كنار آمدن با اسراييل هم عادي شده است!

 

موضوعي كه اكنون با پديدار شدن نشانه هاي فراوان نمي توان كتمان كرد، همين مسئله است؛ يعني رژيم صهيونيستي براي پياده كردن اهداف خود به آماده كردن افكار عمومي در ايران به عنوان مقدمات مطرح كردن موضوعات مدنظر خود نياز دارد و اين مقدمات معمولا از مسائل فرهنگي آغاز مي‌شود.

 

در اين ميان آنچه به نظر مي رسد مغفول مانده، نحوه مقابله با اين تهاجمات فرهنگي و جدي نگرفتن آنها از سوي مسئولان است.