سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : مازيار فلاحي در شب يلدا، با دل مردم چه كرد؟ + فيلم
یکشنبه، 1 دی 1392 - 20:13 کد خبر:23890

مازيار فلاحي كه در زمان پخش اين كليپ اشك مي‌ريخت، گفت: «اين كار براي من و مجموعه‌اي كه مي‌ساختيم، يك كار دلي بود و اين را همين طور در دل‌ خودم نگه داشتم تا اينكه وقتي قرار شد براي امشب بيايم، تصميم بر اين شد كه با خودم بياورم و يك خرده سخت بود كه بيش از اين نگهش دارم. هيچ كس دستمزدي براي اين كار نگرفته و به اين چيز‌ها حتي فكر نكرده است‌».
كد خبر: ۳۶۶۳۲۳
تاريخ انتشار: ۰۱ دي ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۵ - 22 December 2013
شب گذشته، مازيار فلاحي، خواننده و نوازنده پاپ، براي مردم ايران ‌ترانه‌اي خواند كه حال و هواي طولاني‌ترين شب سال را متفاوت ساخت؛ كاري منحصر به فرد كه ياد دليرمردان خط‌شكن شب‌هاي عمليات را جلوي ديدگانمان قرار داد كه به ياد داشته باشيم، چه نوگلاني پرپر شدند و اين شب آرام براي اين ملت قهرمان‌پرور برقرار باشد.

به گزارش «تابناك»، ‌يلدا‌ براي مردم ايران، شب مهمي است. مردم در اين شب، بهترين خوراكي‌ها و ‌آرزو‌ها پيش روي هم مي‌گذارند و دور هم طولاني‌ترين شب سال را در آرامش ‌مي‌‌گذرانند؛ اما برنامه‌اي كه ‌امسال ‌رسانه ملي براي خانواده‌ها تدارك ديد، ‌به رغم برخي نقد‌ها،‌ از نقاط قوي برخوردار بود‌

يكي از اين نقاط قوت برنامه‌هاي شب گذشته كه ارزش‌ ويژه داشت، توجه ويژه به آنهايي بود كه باعث شدند، مردم كشورمان در چنين شبي، رنگ آرامش را ببينند و خاك اين مملكت دست صداميان نيفتد؛ جواناني كه ‌در خاك‌هاي اين مرز پرگهر آرميده‌اند و گروهي ديگر از آنان، شهداي زنده‌اي هستند كه مانده‌اند تا چون سروهاي سرافراز، با ديدنشان به ايراني بودنمان بباليم.

مازيار فلاحي در شب يلدا، با دل مردم چه كرد؟

شبكه سوم سيما در اين زمينه، گام اصلي را برداشت و در قالب ويژه برنامه شب يلدا، علاوه بر دعوت از يكي از رزمندگان و همچنين برخي ديگر از چهره‌هاي ارزشي و همچنين شخصيت‌هاي جذاب ـ كه برنامه‌اي متنوع را شكل داد‌ ـ مازيار فلاحي را مقابل ديدگان مردم آورد و اين خواننده پاپ‌ از كليپ و آهنگ تازه‌اش رونمايي كرد؛ از قضا، موسيقي با تصاوير متفاوت ضبط‌ و استفاده شده در فيلم سيزده پنجاه و نه و در گراميداشت رشادت‌هاي جوانان جان بر كف ايراني بود.

مازيار فلاحي كه در زمان پخش اين كليپ اشك مي‌ريخت، گفت: «اين كار براي من و مجموعه‌اي كه مي‌ساختيم، يك كار دلي بود و اين را همين طور در دلم خودم نگه داشتم تا اينكه وقتي قرار شد براي امشب بيايم، تصميم بر اين شد كه با خودم بياورم و يك خرده سخت بود كه بيش از اين نگهش دارم. هيچ كس دستمزدي براي اين كار نگرفته و به اين چيز‌ها حتي فكر نكرده است‌» و در واقع بر اهميت اين اثر براي شخص خودش تأكيد كرد.دانلود نسخه با كيفيت خوب
دانلود نسخه با كيفيت پايين


بازگشت به ابتداي صفحه
Bookmark and Share