سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : بازيگر زن مشهور ايراني دچار سرطان شد +عكس
شنبه، 7 دی 1392 - 17:09 کد خبر:24226
 
 
او در اين باره  گفت: در حال حاضر علاوه بر بيماري ام دچار سرما خوردگي هم شده‏ام و فعلا در حال استراحتم. وي ادامه داد: دوست ندارم ديگر بازي كنم چرا كه تهيه كنندگان آثار فكر مي كنند به دليل اينكه من و امثال من سن بيشتري به نسبت ديگر بازيگرها داريم مي توانند پول ما را بخورند!
 
بازيگر زن مشهور ايراني دچار سرطان شد (عكس)

او خطاب به مسئولين گفت: متاسفانه براي هنرپيشه هاي قديمي و سابقه دار ارزشي قائل نيستند و كمترين پول را به آنها مي دهند.آنها اصلا به اين فكر نمي كنند كه ما هم مانند ديگر افراد بايد هزينه زندگي، دارو و دكتر خودمان را بدهيم و جالب است كه فكر مي كنند همه اين مسائل براي خودشان است. ناز سلطاني دختر اميرابراهيمي درباره بيماري مادرش گفت:
 
مدتي است كه مادرم دچار بيماري سرطان است و تحت نظر پزشك قرار دارد. مغز استخوانشان خون كافي توليد نمي كند و بايد تحت نظر دكتر خون تزريق كنند اما متاسفانه در حال حاضر به دليل اينكه مردم زياد خون نمي دهند،بالطبع ايشان هم با اين مشكل مواجهند.همين جا و از طريق «باني فيلم» از مردم تقاضا دارم كه به پايگاه هاي انتقال خون مراجعه كرده تا مادر من هم از اين موهبت الهي بهره مند شود.


آخرين بازي اميرابراهيمي را در فيلم «ارتباط خانوادگي» به كارگرداني نادر مقدس ديديم كه چندي پيش در سينما اكران شد. او هم چنين در فيلم هاي ورود آقايان ممنوع،بازنده،تهران در جست و جوي زيبايي و سريال هاي بدون شرح و من يك مستاجرم ايفاي نقش كرده است.


منبع: ايران ناز