سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : سام درخشاني در سال جديد مي خواهد ازدواج كند +عكس
یکشنبه، 8 دی 1392 - 18:27 کد خبر:24304
 

 
سام درخشاني بازيگري كه با سريالهاي «پژمان» و اين روزها «آواي باران» به شدت در كانون توجه مخاطبان قرار گرفته است در تازه ترين گفتگويش نكات جالبي را درباره حضور بازيگر «حريم سلطان» در «آواي باران» و همچنين مساله ازدواجش بيان كرده است.«خانواده سبز» نوشت: درخشاني پيرامون شايعاتي كه درباره حضور بازيگر نقش «ابراهيم» سريال «حريم سلطان» در «آواي باران» مطرح شده مي گويد:
 
سام درخشاني در سال جديد مي خواهد ازدواج كند +عكس
 
«اين موضوع صحت ندارد. بازيگري كه براي يكي از نقشهاي اين سريال انتخاب شده تنها شبيه آن بازيگر ترك است اما اين بازيگر يكي از بازيگران جوان ايراني است و اين مساله فقط يك شباهت ظاهري است. اينكه ما در تركيه فيلمبرداري داشتيم هم به اين ماجرا دامن زد. خوشبختانه در كشورمان آن قدر بازيگر خوب داريم كه نيازي نباشد به استفاده از بازيگران خارجي.»

درخشاني همچنين درباره ازدواجش اظهار مي دارد:«در مورد ازدواج هيچ وقت با فشار و اجباري از سوي خانواده مواجه نبوده ام و تصميم گيري در اين مورد برعهده خودم بوده است. طي اين سالها به دنبال تثبيت جايگاه مالي و شغلي خودم بوده ام و كم كم دارم به جايگاهي ميرسم كه مطمئن و امن است و مي توانم فرد جديدي را وارد زندگيم كنم. خدا را شكر به لحاظ مالي به جايگاهي رسيده ام كه بتوانم به ازدواج فكر كنم. انشاا.. ظرف يك سال آينده اين اتفاق خواهد افتاد.»
 
 
منبع: شبكه ايران