سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : ماجراي محمود كريمي و تيراندازي در اتوبان
پنجشنبه، 12 دی 1392 - 21:28 کد خبر:24456

 
الف منتشر كرد
 

دو سايت خبري ماجراي درگيري محمود كريمي - مداح مشهور - با چند نفر و تيراندازي در بزرگراه بابايي را به دو صورت كاملا متفاوت روايت كرده‌اند. البته يكي از سايت‌ها هيچ اشاره‌اي به نام اين مداح نكرده اما سايت ديگر، مطلب را به نقل از يكي از نزديكان محمود كريمي و با ذكر نام اين مداح منتشر كرده است.

به گزارش انتخاب، مشاجره لفظي سرنشينان دو خودرو در اتوبان بابايي كه يكي از آنها از مشهور‌ترين و گران‌ترين مداحان تهران است، به تيراندازي انجاميده است.

طبق اطلاعات رسيده، داستان از اين قرار است كه يكي از مداحان مشهور تهران كه صدا و سيما در روزهاي عزاداري، نوحه‌خواني‌هاي او را مدام پخش مي‌كند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دي‌ماه در اتوبان بابايي با يك خودروي ۲۰۶ تصادف مي‌كند. اين تصادف كه مي‌توانست مانند صد‌ها نمونه ديگر مثل آن با كروكي و مراجعه به بيمه حل شود به مشاجره و درگيري لفظي مي‌كشد.

سرنشينان ۲۰۶ زوج جواني بودند كه از شرق به غرب اتوبان حركت مي‌كردند. گزارش مورد نظر حاكي از اين است كه ادامه اين درگيري به نقاط خطرناكي كشيده مي‌شود چرا كه مداح معروف و همراهانش كه در خوودروي تويوتا بودند كلت كشيده و ۵ تير به جلو و گلگير ۲۰۶ شليك مي‌كنند.

بعد از تيراندازي، جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشينان ۲۰۶ به كلانتري شكايت مي‌برند و شكايت ثبت و به دادسرا ارسال مي‌شود اما جناب مداح تيرانداز در جلسه دادرسي حضور پيدا نمي‌كند.»

سايت خبري نداي انقلاب نيز نوشت: «محمود كريمي مداح اهل بيت عصمت و طهارت عليهم‌السلام كه بامداد چند روز پيش در يكي از اتوبان‌هاي تهران در حال حركت بود از سوي سرنشينان چند خودرو مورد تهديد قرار گرفت.

يك منبع نزديك به محمود كريمي در خصوص جزئيات اين اتفاق گفت: در اين جريان سرنشينان اين خودروها با ويراژ دادن اطراف خودروي حاج محمود كريمي وي را مجبور به توقف در حاشيه اتوبان مي‌كنند.

وي ادامه داد: پس از توقف خودروي كريمي در حاشيه اتوبان، سرنشينان خودروهاي مزاحم پياده شده و به سمت خودروي كريمي مي‌روند و اين مداح كه به همراه خانواده خود بوده براي دفاع از خانواده و دور كردن اراذل و اوباش اقدام به شليك هوايي مي‌كند كه اين كار هم نتيجه نمي‌دهد و نهايتا كريمي يك گلوله به سمت لاستيك ماشين يكي از اين افراد مزاحم شليك مي‌كند كه اين گلوله به گلگير خودرو اصابت مي‌كند و نهايتا اراذل و اوباش از اطراف ماشين كريمي فاصله مي‌گيرند.

بر اساس اظهارات اين منبع، محمود كريمي از سوي نهادهاي مربوطه داراي مجوز حمل سلاح است.

اين منبع آگاه همچنين خاطرنشان كرد: به دليل اثرگذاري حاج محمود كريمي در سال‌هاي اخير و جذب جوانان به فرهنگ اهل بيت (ع) و ترويج اين فرهنگ از سوي وي ما شاهد عصبانيت ضدانقلاب از اين مداح اهل بيت هستيم.

نكته جالب و تامل‌برانگيز در حمله اراذل و اوباش به محمود كريمي اينجاست كه اولين بار خبر مورد نظر از سوي سايت صهيونيستي بالاترين و يك سايت بدنام وابسته به آقازاده فتنه‌گر منتشر شده است كه نشان از سناريوي از پيش طراحي شده رسانه‌هاي معاند براي تخريب چهره‌هاي هيئتي و مذهبي دارد.»