سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : تصويري ديگر از بابك زنجاني
دوشنبه، 16 دی 1392 - 21:16 کد خبر:24724
 
 
مرجع : نامه
با بالاگرفتن موضوع بابك زنجاني و بازداشت وي انتشار انواع و اقسام عكس‌ها از اين چهره جنجالي نيز در فضاي مجازي قوت گرفت.
به گزارش افكارنيوز، تصوير «مهرداد بذرپاش» نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي را در صف تقديركنندگان از بابك زنجاني نشان مي‌دهد كه گويا متعلق به دوران پيش از نمايندگي بذرپاش باشد.

به نظر مي‌رسد اين عكس از ميان عكسهايي انتخاب شده باشد كه در يك آلبوم در سايت دويچه‌وله فارسي در كنار عكسهاي ديگري از اين ميلياردر جنجالي و برخي ديگر از مقامات و مسئولان داخلي و خارجي منتشر شده است.


 

 

توضيحات بذرپاش درباره تصويرش با بابك زنجاني
 
مرجع : خبرگزاري فارس
نماينده مردم تهران در مجلس با بيان اينكه اصولگرايان از اقدام دستگاه قضائي در مبارزه با مفاسد اقتصادي، حمايت مي‌كنند، گفت: بابك زنجاني حتما بايد پاسخگوي اتهامات وارده به خود باشد.
توضيحات بذرپاش درباره تصويرش با بابك زنجاني
به گزارش افكارنيوز،مهرداد بذرپاش نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: اخيرا برخي از سايت‌هاي خاص كه دفاع از دولت را سرلوحه خود دارند سعي در اتصال بابك زنجاني به اصولگرايان را دارند، غافل از اينكه اين قبري كه بر سرش گريه مي‌كنند مرده‌اي در آن نيست.

وي با اشاره به انتشار تصويري از خود و بابك زنجاني، اضافه كرد: اين عكس كه برخي از رسانه‌هاي خاص زنجيره‌اي با ولع وصف ناپذيري آن را منتشر مي‌كنند تا گزاره اتصال بابك زنجاني به اصولگرايان را تقويت كنند، جاي تعجب دارد.

نماينده مردم تهران در مجلس همچنين گفت: اين عكس مربوط به مراسم تجليل از كارآفرينان و توليدكنندگان جوان است كه توسط خانه صنعت و معدن جوانان ايران برگزار شده، البته اين عكس مربوط به سال ۱۳۸۸ و زماني است كه من رئيس سازمان ملي جوانان بودم.

بذرپاش با اشاره به اينكه در اين مراسم غير از من، مسئولين زيادي از جمله آقاي هاشمي (استاندار كنوني تهران و رئيس وقت كميسيون صنايع) حاضر بود، خاطرنشان كرد: اين مراسم همه ساله جهت تقدير از توليدكنندگان جوان برگزار مي‌شود كه در هر سال از ده‌ها و بلكه صدها توليدكننده جوان قدرداني بعمل مي‌آيد.

وي با بيان اينكه منتخبين توليدكنندگان جوان را هيئت داوري خانه صنعت و معدن جوانان انتخاب مي‌كند، تصريح كرد: بنده و ساير مدعوين به عنوان ميهمان در اين برنامه شركت كرديم.

نماينده مردم تهران در مجلس افزود: اگر به سايت اين تشكل سري بزنيد، مي‌بينيد كه سال‌ها بعد و همچنين قبل از سال ۸۸ آقاي هاشمي رفسنجاني ميهمان مراسم بودند و اتفاقا از همين شخص هم تقدير كردند، سال بعد از آن نيز آقاي روحاني رئيس جمهور محترم كنوني ميهمان برنامه بودند كه در آن زمان به عنوان رئيس مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام دعوت شدند.

بذرپاش در همين زمينه اظهار داشت: حضور اينجانب به عنوان رئيس وقت سازمان ملي جوانان پيرو دعوت خانه صنعت و معدن جوانان، آنهم حدود ۴ يا ۵ سال قبل كه نه آقاي زنجاني به اين شكل در رسانه‌ها معروف بود و نه من فقط در جهت تقدير از وي آنجا رفته بودم و نه در انتخاب تقدير شوندگان دخل و تصرفي داشتم و نه حتي وي را مي‌شناختم و نه الان از وي شناختي دارم، همانگونه كه نه آقاي هاشمي رفسنجاني و نه آقاي روحاني در اين انتخاب موثر بوده‌اند.

نماينده مردم تهران در مجلس با طرح اين پرسش كه با اين توصيفات اصرار بر اين اقدام سوال برانگيز براي چيست، اظهار داشت: اگر منظور دوستان اين است كه به نحوي آقاي بابك زنجاني را به اصولگرايان بچسبانند بايد بدانند كه اين خيال خامي است، البته آقاي زنجاني حتما بايد پاسخگوي اتهامات وارده به خود باشند و ما نيز از اقدام قوه قضائيه دفاع مي‌كنيم.

بذرپاش اين سوالات را مطرح كرد كه چرا برخي اجازه پرداختن به پرونده كرسنت را نمي‌دهند؟ چرا از شفاف سازي راجع به كرسنت واهمه دارند و نمي‌گذارند ابعاد آن براي ملت روشن شود؟ چرا اجازه ورود به پرونده استات‌اويل را نمي‌دهند تا مشخص شود در آن چه خبر است؟ آيا درست است كه برخي از مسئولين دولت جديد سرمايه چند صد ميليارد توماني دارند؟

وي با بيان اينكه اگر لازم باشد از مسئولان دولت جديد سوال خواهيم كرد كه اين سرمايه را از كجا آورده‌اند، تصريح كرد: در پرونده ۳۰۰هزارميلياردي فرد متواري در زمان دولت آقاي خاتمي مديرعامل يكي از بانك‌ها بوده و همزمان با رئيس بانك مركزي كنوني كه وي هم مدير عامل بانك ديگري بوده است، در سال ۸۴ اطلاعيه‌اي در حمايت از آقاي هاشمي دادند كه اطلاعيه در آرشيو روزنامه ايران قابل دسترسي است؛ يكي از ايرادات وارد به دولت قبل ميدان دادن به يك چنين افرادي بوده كه در نهايت آبروي كشور را بردند و به حيثيت اصولگرايان هم ضربه زدند ولي خاستگاه اصلي آنها از حمايت سال ۸۴ معلوم است.
كد مطلب: 298039