سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : رسوايي اخلاقي دامن همسر رئيس جمهور را گرفت+ تصاوير
دوشنبه، 23 دی 1392 - 23:49 کد خبر:25278
 
خبرها حاكي از اين است كه بعد از انتشار مطالب بسيار در مورد رابطه رئيس جمهور فرانسه با خانم بازيگر 41 ساله، اكنون بانوي اول فرانسه تحقير شده است و برخي حتي مي گويند او بايد كاخ اليزه را ترك كند.
2 3 0 نظر
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرويس بين الملل جام نيوز، سايت ديلي ميل نوشت: خبرها حاكي از اين است كه بعد از انتشار مطالب بسيار در مورد رابطه رئيس جمهور فرانسه با خانم بازيگر 41 ساله، اكنون بانوي اول فرانسه تحقير شده است و برخي حتي مي گويند او بايد كاخ را ترك كند.

 

 

ديلي ميل نوشت: همسر رئيس جمهور فرانسه كه داراي جت شخصي و خودروي ليموزين مي باشد و او محافظان شخصي دارد بعد از انتشار خبر رسوايي اولاند، شايد مجبور شود كه كاخ اليزه را ترك كند زيرا منتقدان اعلام كرده اند كه مردم نبايد با دادن ماليات هزينه كسي را پرداخت كنند كه مشخص نيست همسر رئيس جمهور است يا نه؟

 

 

در صورتي كه او بانوي اول فرانسه از كاخ بيرون انداخته شود اولين فردي است كه در تاريخ فرانسه چنين اتفاقي براي او افتاده است.

 

 

برخي از سياستمداران فرانسوي نيز اعلام كرده اند  اين درست نيست كه او با پول ماليات دهندگان فرانسوي در كاخ اليزه بماند در حاليكه شايد بانوي اول فرانسه فرد ديگري باشد و يا به هر شكا رئيس جمهور با فرد ديگري در رابطه باشد.

 

برخي از منتقدان نيز اعلام كرده اند كه هم اولاند و هم همسرش بايد با اين افتضاح اخلاقي كاخ اليزه را ترك كنند.

 

501