سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : استقلالي‌ها تصوير منشوري 7 بازيكن پرسپوليس را داشتند اما منتشر نكردند
دوشنبه، 23 دی 1392 - 23:49 کد خبر:25279
 
مشاور رسانه‌اي مديرعامل باشگاه استقلال با انتقاد از انتشار تصوير بازيكنان اين تيم روي جلد روزنامه منتسب به باشگاه پرسپوليس گفت: ما شب قبل تصوير منشوري 7 بازيكن پرسپوليس را داشتيم ولي به خاطر رسالت مطبوعاتي خود آن را منتشر نكرديم.

محمد سررشته‌داري در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بيان اين مطلب خاطرنشان كرد: اولا ما اطلاع داشتيم كه آنها مي‌خواهند در آستانه دربي طبق روال ماه‌هاي گذشته مسايل غير فوتبالي را مطرح كنند و از اين طريق به فدراسيون فوتبال و ديگر ارگان‌هاي برگزاري مسابقات فشار وارد كنند. براي همين 19 بند را نوشتيم تا افكار عمومي متوجه شوند كه همه اتفاقات رخ داده كاملا فوتبالي بوده و اينطور نيست كه مسئولان باشگاه پرسپوليس آن را به غير فوتبال ربط داده‌اند.

وي با اشاره به تصويري از بازيكنان استقلال كه روز دوشنبه روي جلد روزنامه پيروزي منتشر شده است، گفت: در اين باره عمران‌زاده شكايت كرده است و بايد عنوان كنم شب قبل از آن ما تصوير منشوري 7 بازيكن پرسپوليس در حال قليان كشيدن را در اختيار داشتيم ولي رسالت مطبوعاتي و وجدان حفاظت از فوتبال ما اجازه نداد تا اين كار را انجام دهيم چرا كه بازيكنان پرسپوليس هم از اين مرز و بوم هستند و نبايد به خاطر يك بازي فوتبال و دربي همه مسايل را زير پا بگذاريم. ما اين كار را انجام نداديم و نخواهيم داد.

مشاور مديرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: خواهشي كه از رسانه‌ها دارم اين است كه ما را با هم مقايسه نكنند چرا كه اصلا درست نيست. آنچه كه ما نوشتيم نه تهمت بود و نه افترا كه كار را به دادگاه بكشاند. تمامي مواردي كه ما مطرح كرديم فوتبالي بوده ولي همه ادعاي آنها تهمت است كه به احترام هواداران اين باشگاه در شرايط كنوني اقدامي انجام نمي‌دهيم چون مي‌خواهيم دربي زيبايي را شاهد باشيم.

سررشته داري افزود: خواهش من از رسانه‌ها اين است كه مطالب ما و آنها را بار ديگر مرور كنند تا متوجه شوند همه مطالب ما فوتبالي بوده ولي حرف‌هاي آنها غيرمستدل و غير فوتبالي است. بنابراين خواهش مي‌كنم كه همه را روي يك ترازو قرار ندهند. متاسفانه برخي از افرادي كه غير فوتبالي هستند ادبيات غير فوتبالي را وارد اين جريان كرده‌اند.

وي همچنين گفت: ما در مطلب خود سوال‌هايي را محترمانه مطرح كرديم. مگر نه اينكه آقاي صادقيان چهار با آرنج خود بازيكنان را مورد حمله قرار داده بود بنابراين سوال ما اين است كه چرا اين بازيكن اخراج و محروم نشد و تنها يك جلسه محروميت براي وي صادر كردند؟ خواهش ما اين است كه دوستان جوسازي نكنيد و بياييد فوتبال بازي كنيد تا مردم را شاد كنيد. برنده و بازنده دربي براي همه مهم است ولي مهم‌تر اين است كه در داخل ميدان مردانه بازي كرد نه اينكه با تهمت و افترا به جنگ حريف رفت.