سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : مسي براي كت‌وشلوار عجيبش چقدر پول گرفت؟+عكس
شنبه، 28 دی 1392 - 13:43 کد خبر:25505
مسي براي كت و شلوار عجيبي كه در مراسم انتخاب توپ طلا 2013 پوشيد يك ميليون دلار دريافت كرد

 

روزنامه دنياي اقتصاد - شماره ۳۱۱۴ بازديد: 633 بار كد خبر: DEN-779740

.به گزارش «ايسنا» ليونل مسي در مراسم انتخاب بهترين بازيكن جهان در سال 2013 لباسي را به تن كرد كه انتقاد بسياري را به دنبال داشت و حتي باعث شد تا بسياري از رسانه‌ها ستاره آرژانتيني بارسلونا را به باد تمسخر و ريشخند بگيرند. بسياري از رسانه‌ها درباره دليل لباس عجيبي كه مسي انتخاب كرده بود نوشتند و گمانه‌زني‌هاي زيادي را مطرح كردند.

 

در اين ميان مجله «جي كيو» اسپانيا به افشاگري عجيبي دست زد و اعلام كرد كه مسي براي پوشيدن اين كت و شلوار عجيب يك ميليون دلار دريافت كرده است.

 

اين مجله اسپانيايي نوشت: مسي از سر تصادف آن كت و شلوار عجيب را انتخاب نكرد. او با يك شركت طراح لباس مشهور قرارداد بسته بود و براي پوشيدن لباس مارك اين شركت يك ميليون دلار از آنها دريافت كرد. مسي در چند سال اخير همواره با پوشيدن لباس‌هاي عجيب شگفتي همگان را برانگيخته است.

او در مراسم انتخاب بهترين بازيكنان جهان در سال 2012 هم كت و شلواري را پوشيد كه تعجب بسياري را به دنبال داشت.در مراسم انتخاب بهترين بازيكن جهان در سال 2013 كريستيانو رونالدو به سلطه چهار ساله ليونل مسي پايان داد و به عنوان بهترين بازيكن جهان انتخاب شد. بسياري از رسانه‌هاي اسپانيايي پس از پايان مراسم توپ طلا، لباس مسي را «مسخره» خواندند.