سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : خطرناك ترين درخت دنيا +عكس
جمعه، 4 بهمن 1392 - 21:30 کد خبر:25740
خطرناك ترين درخت دنيا +عكس

 

اين درخت در مناطق مختلف مانند فلوريدا، كارابيان و باهاماس رشد مي كند ولي به تازگي در غرب انگلستان هم رشد كرده است.
به گزارش گروه خواندني هاي باشگاه خبرنگاران،  درخت ها هميشه معني بخش زندگي بوده اند و ما از آن ها براي زندگي بهتر استفاده مي كنيم ولي برخي درختان هم هستند كه سمي بوده و باعث ضرر رسيدن به انسان ها مي شوند از اين رو نزديك شدن به آن ها مي تواند به معناي پايان زندگي باشد.

درخت "Manchineel" يكي از درختان بسيار ترسناكي است كه روي زمين وجود دارد و هميشه از آن به صورت خاصي حفاظت مي شود زيرا هيچ انساني نبايد نزديك اين درخت هم بشود. اين درخت هميشه با تابلوهاي قرمز و اخطار محسور شده است تا همه متوجه خطرش شود.


اين درخت در مناطق مختلف مانند فلوريدا، كارابيان و باهاماس رشد مي كند ولي به تازگي در غرب انگلستان هم رشد كرده است. اين درخت ميوه هاي كوچكي دارد كه به نام سيب هاي مرگ شناخته مي شود چرا كه بوي آن هم مي تواند انسان را راهي بيمارستان كند.

اين درخت زير باران هم بسيار خطرناك خواهد شد زيرا قطرات باران با برگ هاي آن برخورد كرده و سپس به ريشه مي رسد. آب باران زماني كه به زمين برسد همه چيز را خواهد سوزاند و اين سوختن با دودي همراه است كه باعث مي شود منطقه قرنطينه شود. اين درخت اين روزها ركورددار گينس است زيرا سمي ترين درخت دنيا شناخته شده است.
برچ