سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : سه مجري نوروز ۹۳
شنبه، 12 بهمن 1392 - 13:17 کد خبر:26364

 

اخبار فرهنگي - فرزاد حسني و احسان عليخاني و رامبد جوان: سه مجري نوروز۹۳

عليخاني پيشنهادشان اين است كه از شب قبل از سال تحويل يك برنامه داشته باشند و از ظهر سال تحويل هم ساعاتي ويژه برنامه داشته باشند.

به گزارش سينما خبر؛ هرسال نزديك به سال نو كه نزديك مي شويم يكي از بحث هاي داغ رسانه اي صحبت كردن و نوشتن درباره مجموعه ها و برنامه هاي مناسبتي شبكه هاي مختلف سيما در اين ايام است. ويژه برنامه هايي كه به مناسبت سال تحويل به روي آنتن مي روند هم يكي از بخش هاي جذاب و كنجكاوي برانگيز اين خبررساني هاست.
 

اخبار,اخبار فرهنگي,مجريان نوروز ۹۳

 

روز چهارشنبه در خبري از جانب روابط عمومي شبكه سوم اعلام شد كه احسان عليخاني قرار است اجراي برنامه تحويل سال شبكه سوم را برعهده داشته باشد ؛ خبري كه طرفداران اين مجري را خوشحال كرد و در فضاي مجازي در اين باره اظهارنظرهاي مثبتي داشتند. عليخاني دوسال گذشته را در شبكه دوم گذراند و حالا بازگشت او به شبكه سوم سيما احتمالاً با ويژه برنامه متفاوتي همراه خواهد بود.

فضل الله شريعت پناه،مديرگروه اجتماعي شبكه سوم ، درباره جزييات اين برنامه براي اولين بار به «صبا» مي گويد:«آقاي عليخاني پيشنهادشان اين است كه از شب قبل از سال تحويل يك برنامه داشته باشند و از ظهر سال تحويل هم ساعاتي ويژه برنامه داشته باشند. پيشنهادي كه ما هم آن را پذيرفتيم و قرار است اجرايي شود. اگر به پخش فوتبال مهمي ؛ خصوصاً از باشگاه هاي مهم اروپايي نخوريم ايشان دوقسمت ويژه برنامه قبل و بعد از سال تحويل خواهند داشت.»

او درباره اينكه چرا علي ضياء كه سال گذشته در اين شبكه ويژه برنامه سال نو داشته امسال فرصت اجراي برنامه را پيدا نكرده مي گويد:«علي ضياء هرروز صبح برنامه «ويتامين 3» را دارند و ما ديديم كه آقاي عليخاني بعد از «ماه عسل» روي آنتن شبكه سوم نبودند و به همين خاطر ايشان انتخاب شدند. اما اين را هم بايد بگويم كه آقاي ضياء هم طرحي را به ما ارائه دادند كه سيزده روز عيد برنامه داشته باشند كه اگر كنداكتور خالي داشته باشيم شايد با طرح ايشان موافقت شود.»

*رامبد جوان در شبكه پنج
اما از طرف ديگر شبكه پنج سيما هم ويژه برنامه اش مشخص شده و آن طور كه در اخبار آمده رامبد جوان به عنوان سازنده‌ برنامه تحويل سال 93 شبكه تهران انتخاب شده است. اين ويژه برنامه در روز 29 اسفند ماه از ساعت 6 تا 8 صبح شروع مي‌شود و تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت.

*فرزاد حسني در شبكه دو؟!
 شبكه اول و دوم سيما هنوز اخبار رسمي مبني بر اينكه امسال چه ويژه برنامه اي براي مخاطبانشان درنظر گرفته اند اعلام نكرده اند اما شنيده ها حاكي از آن است كه شايد فرزاد حسني با ويژه برنامه اي به تلويزيون برگردد. خبر غيررسمي كه وقتي آن را با علي بخشي زاده مدير شبكه دوم سيما مطرح كرديم مي گويد:« اجازه بدهيد فعلاً در اين باره صحبتي نكنيم ، هنوز هيچ چيزي قطعي نيست.» با توجه به گفته بخشي زاده انتظار بعيدي نيست اگر بعد از چندسال فرزاد حسني را در رداي مجري در تلويزيون ببينيم.
اخبار فر هنگي - سينما خبر