سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : استقلالي محبوب: مي روم و تا 20 سال ديگر به فوتبال برنمي گردم
یکشنبه، 4 اسفند 1392 - 15:00 کد خبر:27435

 
 
مديرعامل باشگاه استقلال گفت: «من سردمدار خصوصي‌سازي در ايران هستم و از 15 سال پيش اين صحبت را مطرح كردم.»
0 0 0 نظر
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرويس ورزشي جام نيوز، علي فتح الله زاده در تازه‌ترين اظهارات خود درباره بحث خصوصي‌سازي در فوتبال مي‌گويد: «يك روز رييس سازمان خصوصي‌سازي در تلويزيون صحبت‌هايي را كرد كه فرداي آن روز به دفتر ايشان زنگ زدم و به منشي او گفتم چه كسي اطلاعات غلط به شما داده كه در مورد خصوصي‌سازي اينگونه صحبت مي‌كنيد.»

 

وي ادامه داد: «ما دو سال است كه مباحث مالي‌مان را به شركت حسابرسي مرتبط با وزارت ورزش داده‌ايم و تمام اسناد آن را هم در اختيار داريم. حتي زماني كه هاشمي‌طبا و سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني بودند من اين كار را انجام مي‌دادم. ما تنها يك تخلف داريم كه آن هم با ديوان محاسبات كشور است. آنها مي‌گويند پول بايد به خزانه برود و از آنجا برداشت شود ولي ما نمي‌توانيم اين كار را انجام دهيم چون بودجه نداريم و به ما بودجه خاصي تعلق نمي‌گيرد.»

 

فتح الله زاده همچنين در خصوص بدهي‌هاي باشگاه استقلال گفت: «اگر بخواهم كلي هم بگويم باشگاه استقلال چيزي نزديك به 28 ميليارد تومان بدهي دارد. دغدغه من در حال حاضر درآمد نيست چون مي‌توانم سالي 60 ميليارد تومان از اين باشگاه درآمد داشته باشم ولي متاسفانه عده‌اي مي‌گويند ما از پول بيت‌المال مصرف مي‌كنيم درحالي كه اين گفته اشتباه است. كجا دولت به ما كمك مي‌كند.»

 

مديرعامل باشگاه استقلال گفت: «مگر پول سپاهان، تراكتورسازي و ذوب‌آهن را دولت نمي‌دهد ما هم مي‌گوييم همين كار را با ما انجام دهند. متاسفانه در همين ابتداي بحث خصوصي‌سازي تلويزيون پول حق پخش ما را نمي‌دهد. در حالي كه همين حق پخش بيش از 60 درصد هزينه‌هاي ما را مي‌دهد. آقاي نماينده مجلس شما نماينده من هم هستيد، چرا حق من را نمي‌گيريد؟ من سردمدار خصوصي‌سازي در ايران هستم و از 15 سال پيش اين صحبت را مطرح كردم. من مي‌گويم با وجود اينكه اين وزير اصلا به من كمك نكرده و رابطه خوبي با او ندارم اما از او حمايت مي‌كنم چون حق نيست كه در عرض چند ماه او را تحت فشار بگذارم و بگويند بايد اين دو تيم خصوصي‌ شوند.»

 

وي در ادامه تاكيد كرد: «من 40 بازيكن دارم كه بايد پول آنها را بدهم، ماشينم را فروختم و ماشين قسطي خريدم و هرساله وقتي تيم جان مي‌گيرد و در آستانه قهرماني است مي‌گويند مي‌خواهيم تيم را خصوصي كنيم. من امسال تا آخر فصل ايستاده‌ام ولي مي‌روم و تا 20 سال ديگر به فوتبال برنمي‌گردم. همه ساله آخر فصل كه مي‌شود تن ما را مي‌لرزانند و جالب است آقايان در مجلس گفته‌اند چون پرسپوليس و استقلال مي‌خواهند خصوصي شود به آنها پول ندهيم. من مي‌گويم بياييد در مزايده سه سال اين دو باشگاه را به اهل فنش بدهيد و البته برايش شرايط هم بگذاريد.»

 

فتح الله زاده با ذكر مثالي حرف‌هايش را پايان داد: «وقتي به صف نانوايي مي‌روم به شاطر مي‌گويم اين چه ناني است كه به مردم مي‌دهيد او جواب مي‌دهد شما ديگر چرا؟ شما كه پول مفت مي‌خوريد هم بايد به نان اعتراض كنيد. متاسفانه آنقدر اطلاعات غلط به مردم داده‌اند كه همه درباره فوتبال حرف مي‌زنند. بنده مي‌گويم 5 سال اين تيم را به من بدهيد بعد از 5 سال به جاي آنكه يك ريال دريافتي داشته باشم يك استاديوم 35 هزار نفري هم مي‌سازم و تحويل مي‌دهم.»