سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : چهره خوب و بد هفته، سارق هفته و همراه هميشگي هفته!+تصاوير
شنبه، 17 اسفند 1392 - 13:26 کد خبر:28141

چهره خوب و بد هفته، سارق هفته و همراه هميشگي هفته!+تصاوير


 چهره خوب و بد هفته، سارق هفته و همراه هميشگي هفته!+تصاوير

سرويس فضاي مجازي خبرگزاري فارس در نظر دارد تا خبرسازترين «چهره‌هاي» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبري «سياه سفيد خاكستري» به مخاطبان خود معرفي كند.

با ما همراه باشيد با چهره‌هاي هفته گذشت:

 

*چهره خوب هفته

پزشك متعهد كه باشي، ديگر براي ياري رساندن به بيماران نيازمند نشستن پشت ميز راضي‌ات نمي‌كند؛ حتي اگر ميز، ميز وزارت باشد؛ يك پزشك در حوالي شهر ما بار سفر بسته بود؛ با انگيزه جهاد درست مثل سال‌هاي جنگ.

چهره خوب اين هفته ما پزشكي است كه سه هزارمين عمل جراحي كشور را به صورت رايگان همراه با گروه نورآوران سلامت در يكي از نقاط محروم كشورمان انجام داد.

در هفته گذشته بخش دهرم از توابع شهرستان فراشبند استان فارس ميزبان سيد حسن قاضي‌زاده هاشمي وزير بهداشت و جمعي از دندانپزشكان ،چشم پزشكان و پرستاران خير كشورمان با عنوان گروه نورآوران سلامت بود. به اميد روزي كه ساير مسئولان  نيز خود در جهت الگوسازي در حوزه مسئوليتشان وارد ميدان عمل شوند.

 

 

*توهين هفته

يكي از بزرگترين توهين‌هاي اخير، در هفته گذشته توسط يك عضو حزب منحله مشاركت به بيش از 70 ميليون ايراني صورت گرفت؛ رضوي فقيه كه طي سخناني ساختار شكنانه در جمع گروهي از اصلاح‌طلبان استان همدان به نهادهاي انقلابي نظام جمهوري اسلامي حمله كرده بود، عنوان توهين كننده اين هفته را از آن خود كرد.

 

 

*نظريه پرداز هفته!

«دانشگاه بايد فيسبوك را به رسميت بشناسد» جمله‌اي از سوي نظريه‌پرداز اين هفته ما! ضيا هاشمي با اشراف كامل به تمام قابليت‌هاي فيس‌بوك و ضررهاي كه عدم به رسميت شناختن آن از سوي دانشگاه  در اين سال‌ها به پيكره جامعه علمي كشور وارد كرده، خواهان به رسميت شناختن اين شبكه اجتماعي از سوي دانشگاه شد؛ استفاده 60 درصد از دانشجويان از وي‌چت و وايبر پايه‌هاي اين نظريه را تشكيل داده؛ هاشمي، معاون فرهنگي و اجتماعي وزير علوم است.

 

 

*چهره‌هاي متفاوت!

انسان‌هاي بزرگ هميشه چهره‌هاي خشمگين و عبوس ندارند با لباس‌هايي رسمي؛ شايد نوك بيني‌هايشان قرمز باشد يا صورتشان رنگين‌ كماني از رنگ‌ها؛ چهره‌هاي متفاوت اين هفته ما افرادي هستند كه براي يادآوري يك حق به جمع كودكان آواره سوري رفتند؛ حق لبخند و شادي؛ براي كودكاني كه به دليل اقدامات جنايتكارانه گروه‌هاي تروريستي مجبور به ترك سرزمينشان شدند.

در هفته‌اي كه گذشت گروهي از هنرمندان بين‌المللي با هدف ايجاد لحظاتي شاد براي كودكان آواره سوري، به چند اردوگاه رفتند.

 

 

*همراه هميشگي هفته!

همراه هميشگي رئيس جمهور را در جلسه افتتاحيه پانزدهمين اجلاس مجلس خبرگان رهبري همراهي كرد و برروي صندلي خبرگان تكيه زد؛ اقدامي كه از ديد رسانه‌‌ها پنهان نماند و سوژه‌ رسانه‌هاي داخلي شد.

حسين فريدون، برادر رئيس جمهور به مجلس خبرگان رهبري رفت و در كنار اعضاي مجلس خبرگان رهبري نشست و عنوان همراه هميشگي هفته را به خود اختصاص داد.

 

 

*سارق هفته!

سارق‌ها هميشه شب‌ها به سرقت نمي‌روند؛ در هفته گذشته سارقي كه از ديوار بيش از 70 ميليون ايراني بالا رفته بود رسوا شد؛ هوا كاملاً روشن بود و شهر در امن و امان؛ مديري به مأموريتي خيالي مي‌رود و 12 ميليارد تومان حق مأموريت‌اش را دريافت مي‌كند؛ البته ناگفته نماند كه وي در اين مدت به دليل اشتهاي فراوان 530 ميليون تومان پول غذا نيز دريافت كرده است؛ سخنگوي قوه قضاييه در خصوص اين پرونده از بازداشت حدود 5 نفر خبر داد.

 

*چهره بد هفته

«آنها از تروريسم حمايت كرده‌اند»؛ «آنها همسايگان خود را تهديد كرده‌اند»؛ «آنها همچنين از اختلافات فرقه‌اي در كشورهاي ديگر بهره‌برداري كرده يا به آنها دامن مي‌زنند». منظور از آنها در جملات فوق چه كسي يا كدام كشور است؟ اشتباه نكنيد منظور گوينده از آنها نه «آمريكا» است و نه «اسرائيل»؛ بلكه رئيس جمهوري «ايران» را مورد خطاب قرار داده است.

 در هفته گذشته «باراك اوباما» به دليل استفاده از بيشترين دروغ‌ها در كوتاه‌ترين جملات عنوان چهره بد هفته را به خود اختصاص داد؛ البته رئيس جمهور آمريكا دومين بار است كه در «سياه سفيد خاكستري» توانسته چهره سياه را از آن خود كند.

 

امروز؛ شنبه، روز آغازين هفته است و هنوز چهره‌هاي هفته آينده هيچ عنواني را به خود اختصاص نداده‌اند.

تا هفته بعد و به اميد روزي كه «سياه سفيد خاكستري» به رنگ سفيد باشد.