سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : بازگشت غايبان تلويزيون به قاب جادو
سه شنبه، 19 فروردین 1393 - 13:20 کد خبر:29183
رضا رشيدپور 5 سال دوران ممنوعيت از كار را گذراند و مديري هم پس از ماجراي قهوه تلخ و توافق نكردن با تلويزيون در پخش سريال راهي شبكه نمايش خانگي شد و آثاري همچون ويلاي من و شوخي كردم را ساخت. از جدايي مديري و تلويزيون 6 سال مي‌گذرد.

بازگشت غايبان تلويزيون به قاب جادو

رضا رشيدپور 5 سال دوران ممنوعيت از كار را گذراند و مديري هم پس از ماجراي قهوه تلخ و توافق نكردن با تلويزيون در پخش سريال راهي شبكه نمايش خانگي شد و آثاري همچون ويلاي من و شوخي كردم را ساخت. از جدايي مديري و تلويزيون 6 سال مي‌گذرد.
 
حالا ديگر از سريال‌هايي همچون پاورچين، نقطه چين، شب‌هاي برره، جايزه بزرگ، مرد هزار چهره و برنامه‌هايي همچون شب شيشه‌اي سال‌ها مي‌گذرد. نام مهران مديري با طنز گره خورده است و رضا رشيدپور نيز در اجرا توانايي‌هايش را نشان داده است اما در اين سال‌ها هر دوي آن‌ها از تلويزيون دور بودند.

به نوشته ايران، رضا رشيدپور 5 سال دوران ممنوعيت از كار را گذراند و مديري هم پس از ماجراي قهوه تلخ و توافق نكردن با تلويزيون در پخش سريال راهي شبكه نمايش خانگي شد و آثاري همچون ويلاي من و شوخي كردم را ساخت. از جدايي مديري و تلويزيون 6 سال مي‌گذرد.

اين جدايي در حالي بود كه هر دو اين افراد در حوزه كاري خودشان موفق عمل كردند.
در روزهاي اخير زمزمه‌هاي بازگشت مديري و رشيدپور به تلويزيون پررنگ شده است. شايد بازگشت اين هنرمندان بتواند بخشي از مخاطبان از دست رفته تلويزيون را به اين رسانه بازگرداند. ما در اين گزارش نگاهي داريم به جزئيات اين ماجرا.

پايان شوخي كردم، شروع كاري جديد

بر اساس اخبار و گزارش‌ها، اواخر سال گذشته تعدادي از مديران شبكه سه به ديدار مديري رفتند و با او براي شروع كاري جديد صحبت كردند. او در ويژه برنامه تحويل سال شبكه سه با اجرا و تهيه كنندگي احسان عليخاني حاضر شد و از بازگشتش به تلويزيون خبر داد.

بر اساس اين گزارش مديري اين هفته فيلمبرداري شوخي كردم را به پايان مي‌رساند و پروسه توليد سريال جديدش را براي شبكه سه آغاز خواهد كرد.

سريال جديد مديري اثري 150 قسمتي خواهد بود و مديري كه تهيه‌كنندگي آثار قبلي‌اش (ويلاي من و شوخي كردم) را بر عهده داشت، سريال جديدش را نيز خودش تهيه خواهد كرد.

بي‌اطلاعم

برخي نشريات در خبري اعلام كردند مديري و پيمان قاسم خاني كه تجربيات همكاري خوبي در مقام كارگردان و نويسنده داشتند پس از 7 سال دوباره با هم همكاري خواهند داشت. ولي پيمان قاسم خاني از اين خبر اظهار بي‌اطلاعي كرد.

رشيدپور با سه برنامه در تلويزيون

«استوديو 13»، «گوشي شو» و «عينك آفتابي» نام سه برنامه‌اي است كه رضا رشيدپور را پس از 5 سال دوري از تلويزيون به اين رسانه بازمي‌گرداند.

مدير توليد و مجري طرح با اعلام نام اين برنامه‌ها به ايران گفت: «استوديو 13 برنامه‌اي گفت‌و‌گو محور است. در برنامه گوشي شو آقاي رشيدپور گوشي كودكان را با اجازه آن‌ها مي‌گيرد و آن‌ها درباره استفاده‌هايي كه از گوشي‌شان مي‌كنند مثلاً عكس‌هايي كه گرفته‌اند و... توضيح مي‌دهند.»

مسعود صنم با اشاره به 90 قسمتي بودن برنامه‌هاي استوديو 13 و گوشي شو، افزود: «تهيه‌كننده هر سه اين برنامه‌ها رضا رشيدپور است و اجراي استوديو 13 و گوشي شو را نيز برعهده دارد.

همچنين در عينك آفتابي كه برنامه نمايشي طنز است، كارگردان است و عليرضا خواجه نوري مدير تصويربرداري و ناصر انتظاري صدابردار برنامه هستند.»
وي ادامه داد: «در عينك آفتابي رضا رشيدپور، يوسف صيادي، لاله صبوري، فريبا نادري، احمدپورمخبر، الناز تاريخي، كاظم عينعلي و... بازي مي‌كنند.»
مسعود صنم در خاتمه تأكيد كرد اين برنامه‌ها پس از افتتاح رسمي شبكه نسيم روي آنتن خواهند رفت.
 
برچسب ها: رضا رشيدپور ، مهران مديري ، پيمان قاسمخاني