سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : علي كريمي جايگزين خوبي براي نويدكياست
شنبه، 23 فروردین 1393 - 10:40 کد خبر:29364

 

 

زلاتكو كرانچار بعد از برتري يك بر صفر تيمش مقابل نفت تهران در جمع خبرنگاران گفت: از تيم در كل راضي هستم زيرا شانس قهرماني و كسب سهميه را داشتيم و بهتر از حريف بازي كردم اما بدشانس بوديم كه به تفاضل دو گل و كسب سهميه نرسيديم. نفت چند موقعيت گل داشت و موقعيت حساس اين تيم توسط نوروزي به ثمر نرسيد.

وي افزود: امسال دو بازي خيلي مهم در آسيا داريم و شرايط رقابتي ما در گروه خيلي سنگين است. در ابتداي فصل نوسانات زيادي داشتيم و روي چند بازيكن حساب زيادي باز كرده بوديم كه محقق نشد و دليل آن عدم تطبيق با سپاهان بود كه تيم ما نياز به بازيكن دونده و كسي دارد كه خودش را با تيم تطبيق دهد.

سرمربي سپاهان تصريح كرد: در نيم‌فصل دوم كه نتايج بهتري گرفتيم، نيم‌فصل نخست را جبران كرد و موفق شديم كمترين شكست را در بين تيم‌هاي ليگ داشته باشيم و اگر به عقب بازگرديم، در بازي سايپا و ملوان بود كه مي‌توانستيم برنده باشيم اما باختيم.

وي گفت: در كل راضي هستم كه نسل جوان و بومي اصفهان امسال خودي در بين تيم‌ها نشان داد و در نهايت خوشحال و ناراحت باشيم.

كرانچار درباره تمديد قرارداد با سپاهان گفت: بعد از مسابقات آسيا اگر مذاكره صورت گيرد، صحبت مي‌كنم. من آدم واقع‌بين و تطابق پذيري هستم و همه چيز به اين بستگي دارد كه بعد از اين دو مسابقه، اگر مذاكراتي صورت گيرد، چه اتفاقي رخ مي‌دهد.

وي عنوان كرد: ميل به خواستن براي پيروزي امروز در كل تيم ما بود اما اشتباهات فردي باعث شد كه نيم‌فصل نخست اتفاقات بسياري بيفتد و همه اينها بستگي به تصميم بازيكن دارد كه در آن لحظه حساس چه تصميمي صورت گيرد اما در كل از نظر تكنيكي خيلي خوب هستيم و از پس مشكلات بالا آمديم اما حيف كه با سهميه همراه نبود.

سرمربي سپاهان افزود: تيمي در اختيار داريم كه سال آينده با گرفتن دو بازيكن خارجي و يك يا دو ملي‌پوش مي‌تواند در ليگ و آسيا درخشش داشته باشد.

كرانچار گفت: حسرت بازي با ملوان را خيلي مي‌خورم چون ملوان تنها دو بار به دروازه ما نزديك شد كه اين بازي كليدي با باخت همراه شد كه اگر استفاده كرده بوديم، اين نتيجه دگرگون مي‌شد.

وي درباره دليل تعويض نويدكيا گفت: عضله پاي چپ نويدكيا هنوز هم مشكل دارد و بعد از تمرين ديروز احساس درد كرد و خودش نگران بود كه برسد اما با اراده بلندي كه داشت، گفت بازي را انجام مي‌دهم و نگراني ما براي حفاظت از او در بازي سه‌شنبه است كه او بازيكن كليدي ما است و نمي‌خواستيم كه او مصدوم شود.

كرانچار خاطرنشان كرد:

علي كريمي جايگزين مناسبي براي نويدكيا بود و در مجموع ليگ امسال قابل توجه بود و كيفيت بالا رفت و آن به دليل رقابت فوق‌العاده 5 تيم ابتداي جدول بود و امسال سرنوشت قهرماني به آخرين بازي كشيده شد و اين به خاطر رقابت بالا بود. اين مسئله تنها در 5 تيم نخست جدول نبود و در آخر جدول نيز اين مسئله اتفاق افتاد چون 16 تيمي شد، رقابت بالا رفت و فجري كه سپاهان را شكست داد، سقوط كرد و پيش‌بيني قهرمان سخت بود و رقابت بيشتر بود.

سرمربي سپاهان درباره يعقوب كريمي و غلامي و وضعيت آنها گفت: يعقوب پس از مصدوميتي كه داشت، احساس كمردرد كرد و به همين دليل نتوانستيم از او استفاده كنيم اما اگر مصدوم نباشد، فوق‌العاده است و از غلامي نيز در مجموع راضي هستم.

وي در پاسخ به سئوالي درباره حضور ملي‌پوشان در اردوي تيم ملي گفت: ما هنوز نامه‌اي به صورت رسمي دريافت نكرده‌ايم و مديرعامل ما نامه‌اي از شرايط و نكات حقوقي براي فدراسيون ارسال كرد و با مسئولان فدراسيون در اين زمينه ملاقات كرد و تا حالا جزئيات اردو اعلام نشده است.

كرانچار تاكيد كرد: قطعا 4 تيم نمي‌توانند در اين برهه دست از آسيا بكشند و نمي‌توانند از بازيكنان براي تيم ملي چشم‌پوشي كنند اما بايد نامه را ببينيم تا درباره آن تصميم بگيريم.