سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : حنانه شهشهاني بازيگر زن سريال كلاه پهلوي همه شايعات پيرامونش را تكذيب كرد
شنبه، 6 اردیبهشت 1393 - 13:15 کد خبر:30187

حنانه شهشهاني بازيگر زن سريال كلاه پهلوي همه شايعات پيرامونش را تكذيب كرد


 
image

ين قضيه باعث شد كه حنانه بيشتر سر زبان‌ها بيفتد ولي خب طول مي‌كشد تا بخواهد قضيه عكس و ... از ذهن مردم پاك شود. مي خواستند حنانه را از صحنه بيرون كنند
شايعه‌ها و حاشيه‌ها گويا تمامي ندارد. اين بار قرعه به نام حنانه شهشهاني افتاد. «عكس‌هاي متفاوت از حنانه شهشهاني، بازيگر سريال كلاه پهلوي» كافي بود كه حواشي را پررنگ‌تر كند و سوژه كساني شود كه هرازگاهي به دنبال اين شايعات هستند. 
 
 


ويدا شهشهاني، مادر حنانه، بازيگر تلويزيون و تئاتر و گوينده پيشكسوت راديو با حضور در خبرگزاري برنا، به تمام اين شايعات پاسخ داد. گرچه حنانه در دقايق پاياني اين گفتگو وارد شد ولي در اين مورد حاضر به گفتگو نشد و فقط به يك جمله بسنده كرد كه «"تا پايان اين پرونده هيچ صحبتي ندارم و به زودي تكليف آن مشخص مي‌شود و آن روز، روزي است كه صحبت‌هاي من شروع مي‌شود." ويدا شهشهاني، مادر حنانه،اما دل پري داشت كه بخشي از آنها را به برنا گفت.» 
 
راديو و تئاتر برايم حس نوستالژيك دارد

در حال حاضر بعد از دو تله فيلمي كه با علي رامشه براي شبكه قرآن و تهران داشتم، اجراي برنامه‌هاي خود در راديو ايران و تهران و همينطور راديو فصلي را ادامه مي‌دهم. راديو هميشه برايم حال و هواي ديگري دارد. يك صميميت خاصي بر آن حاكم است. حسي است كه انرژي از شنونده مي‌گيري و مي‌داني براي يك سري مخاطب صحبت مي‌كني كه تو را مي‌شنوند. 

وقتي كه سر برنامه زنده هستم، مثل اين است كه از مخاطبان انرژي مي‌گيرم و دوست دارم انرژي مضاعف‌تري از آنها داشته باشم. اين حس خيلي خوبي است و هميشه راديو و تئاتر براي من نوستالژيك بوده است. من طرف مقابل خود را نمي‌بينم و شنونده با من همذات‌پنداري مي‌كند. شنونده شما را مي‌سازد و بيان شما به وي كمك مي‌كند كه تصوير بگيرد. الان هم يك سريال به من پيشنهاد شده است ولي هنوز پاسخي نداده‌ام. چون احتمالا بايد خود را براي عمل مغز آماده كنم. 
قرعه به نام حنانه افتاد

متاسفم بابت عكس‌هايي كه از حنانه در فضاي مجازي منتشر شد. آن زمان اصلا حنانه ايران بود. حدود چهار ماه بود كه حنانه از آمريكا به ايران برگشته بود. فكر مي‌كنم بيشتر زير سر سايت‌هاي زرد باشد. حالا نمي‌دانم مشكل‌شان با سريال كلاه پهلوي بود يا شخص حنانه! شب در بحبوحه انتشار اين عكس‌ها، حنانه در شبكه دوم سيما، با مژده لواساني مصاحبه داشت. هيچ اتفاقي هم نيفتاده بود. از فرداي آن روز زمزمه‌ها شروع شد و به گوشش رسيد. به او گفتند:«حنانه عكس‌ها را ديده‌اي؟» آن روز من راديو بودم. با من تماس گرفت و مساله را مطرح كرد. به قوه قضاييه شكايت كردم و بعد از بررسي متوجه شدند كه همه آنها فتوشاپ است. پيش از اينها هم مشكلاتي را براي هديه تهراني و ... پيش آورده بودند و انگار سال گذشته قرعه به نام حنانه افتاد. 
حنانه حاضر نشد در آمريكا بازي كند

حنانه سه سال براي درس خواندن به آمريكا سفر كرده بود. با اينكه در آنجا هم پيشنهاد كار داشت ولي گفت كه آنجا كار نمي‌كند و مي‌خواهد به ايران برگردد. بالاخره با پيشنهاد پوران درخشنده برگشت. قرار بود كه در فيلم هيس دخترها فرياد نمي‌زنند ايفاي نقش كند. اما نتوانست خود را به اين فيلم برساند و قرار است براي فيلم جديدشان كه در مورد طلاق است از حضور حنانه استفاده كنند. حنانه هم با خانم درخشنده قرار گذاشت و آمد و اين زمزمه ها شروع شد. 
مدلينگ؟ هرگز...

زمزمه‌ها مبني بر اين بود كه حنانه كار مدلينگ مي‌كرده و عكاس امانتداري نكرده است. حنانه آنجا كار مدلينگ نمي‌كرد و هر كسي حرفي زده در واقع شايعه بوده است. با پيگيري‌هاي ما عده‌اي را در شهرك غرب دستگير كردند و حالا بايد ببينيم اصل ماجرا چيست. تا امروز سكوت كردم و گفتم شايد اين داستان جمع شود. ولي متاسفانه خود مردم به اين قضيه دامن زدند. اگر حنانه مي‌خواست اين كار را انجام دهد، در آمريكا مي‌ماند نه اينكه به ايران بيايد و پيشنهاد بازي در يك سريال چهل قسمتي براي ماه مبارك رمضان را به او بدهند.
حنانه بيشتر سر زبان‌ها افتاد
اين قضيه باعث شد كه حنانه بيشتر سر زبان‌ها بيفتد ولي خب طول مي‌كشد تا بخواهد قضيه عكس و ... از ذهن مردم پاك شود. مي خواستند حنانه را از صحنه بيرون كنند . دلم مي‌خواهد مردم منصفانه‌تر به داستان نگاه كنند. حنانه دوست دارد كه اينجا كار كند و در ايران بماند. فقط در پايان تاكيد مي‌كنم كه حنانه ايران است و از ايران هم نرفته و نخواهد رفت.كشف حجاب نكرده و كشف حجاب هم نمي كند.حتي عكس هاي با حجابش در آمريكا هم منتشر شده و در همان اينترنت موجود است.