سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : جذابترين بازيگر زن سينماي باليوود+تصاوير
سه شنبه، 17 تیر 1393 - 13:34 کد خبر:30534

جذابترين بازيگر زن سينماي باليوود+تصاوير

image

"پريانكا چوپرا" در هجدهم ژوئيه سال 1982 در خانواده‌اي تحصيل كرده چشم به جهان گشود. پدر او دكتر "آشوك چوپرا" و مادرش دكتر "مادو چوپرا" بودند پدر او در ارتش كار مي‌كرد و آن‌ها به خاطر شغل پدر مجبور بودند به طور مداوم محل زندگي خود را تغيير دهند و همين باعث شد تا پريانكا با آداب و رسوم قسمت‌هاي مختلف هند آشنايي كامل داشته باشد.
محبوبترين و زيباترين خانم بازيگر سينماي باليوود "پريانكا چوپرا" در سال 2000 به عنوان ملكه زيبايي جهان انتخاب شد و بعد از بازگشت به هندوستان به باليوود روي آورد و با فيلم انداز به باليوود معرفي شد. پريانكا زاده�" ۱۸ ژوئيه ۱۹۸۲ هنرپيشه هندي و چهره سرشناس باليوود است.
 
 

 
جذابترين بازيگر زن سينماي باليوود

جذابترين بازيگر زن سينماي باليوود


"پريانكا چوپرا" در هجدهم ژوئيه سال 1982 در خانواده‌اي تحصيل كرده چشم به جهان گشود. پدر او دكتر "آشوك چوپرا" و مادرش دكتر "مادو چوپرا" بودند پدر او در ارتش كار مي‌كرد و آن‌ها به خاطر شغل پدر مجبور بودند به طور مداوم محل زندگي خود را تغيير دهند و همين باعث شد تا پريانكا با آداب و رسوم قسمت‌هاي مختلف هند آشنايي كامل داشته باشد. پريانكا فرزند اول خانواده بود و مادر و پدرش علاقه بسيار زيادي به او داشتند علاوه بر اين او فرزند مورد علاقه پدر بزرگ و مادر بزرگ خود بود. پريانكا برادري به نام سيدارت نيز دارد كه هفت سال از او كوچكتر است.دختر عموي "پريانكا چوپرا " به نا پارينيتي چوپرا از بازيگران باليوود است.
جذابترين بازيگر زن سينماي باليوود


"پريانكا چوپرا" براي فيلم اعتراض ( ۲۰۰۴)Aitraaz برنده بهترين بازيگر نقش منفي از جشنواره فيلم فير شد. فيلم اعتراض ( ۲۰۰۴)Aitraaz همراه با امريش پوري Amrish Puri بازي كرد كه همچنين اخرين بازي امريش پوري Amrish Puri بازيگر برجسته درگذشته هندي بود.وي در سال ۲۰۰۸ با بازي در فيلم‌هاي دوستانا و فشن ثابت كرد كه بهترين بازيگر حال حاضر سينماي هند است. وي در سال ۲۰۰۸ به خاطر بازي چشمگيرش در فيلم فشن جايزه بهترين بازيگر نقش اول زن را از جشنواره�" فيم فير و ديگر جشواره‌هاي باليوود دريافت كرداو همچنين دو آهنگ خوانده است كه يكي از آنها به همراهي ويل.آي.ام به نام پاره كردن است و ديگري به همراه پيتبول به نام بيگانه است.