سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : عابربانك ثروتمند مشهور در دست عطاران
چهارشنبه، 17 اردیبهشت 1393 - 17:13 کد خبر:30711

عابربانك ثروتمند مشهور در دست عطاران

 
 
 
16 فروردين ماه مراسمي با عنوان «همت عالي فيلم خط ويژه» در تالار ايوان شمس برگزار شد كه مورد استقبال شديد مردم و اهالي هنر قرار گرفت. در اين مراسم كه تعداد زيادي از هنرمندان و سينماگران حضور داشتند.
 
 
 

مجله اينترنتي برترين ها

همشهري سرنخ: 16 فروردين ماه مراسمي با عنوان «همت عالي فيلم خط ويژه» در تالار ايوان شمس برگزار شد كه مورد استقبال شديد مردم و اهالي هنر قرار گرفت. در اين مراسم كه تعداد زيادي از هنرمندان و سينماگران حضور داشتند، فيلم «خط ويژه» براي كمك به پرداخت ديه يك زنداني 26 ساله اكران شد و پس از آن، مردم و اهالي سينما شروع كردند به ارائه هداياي مالي خود. اگر براي شما هم جالب است بدانيد كه چه كساني در اين مراسم حضور داشتند و چه حرف هايي رد و بدل شد در اين گزارش همراه ما باشيد.

قرار است تا ساعاتي ديگر فيلم «خط ويژه» اكران شود. تعداد زيادي از مردم از ساعت 19 جلوي تالار ايوان شمس براي تهيه بليت اين فيلم كه به صورت همت عالي است و قيمت مشخصي ندارد جمع شده اند تا بتوانند در اين حركت بزرگ سهمي داشته باشند.

با باز شدن درهاي سالن، جمعيت به داخل سالن مي روند. مجري برنامه وقتي به روي سن مي رود مي گويد كه هدف از اكران خصوصي اين فيلم، كمك به تهيه ديه يك جوان محكوم به قصاص است. او سپس از رخشان بني اعتماد كارگردان مشهور سينماي ايران دعوت مي كند تا به روي صحنه بيايد. حضور بني اعتماد روي سن با تشويق زياد حضار در سالن ايوان شمس روبرو مي شود.

ميلاد كي مرام مجري شد و 300 ميليون تومان جمع كرد

در ادامه مراسم از حاضران خواسته شد تا اگر تمايلي به كمك كردن دارند داوطلبانه دست خود را بالا ببرند. در همين لحظه بود كه ميلاد كي مرام بازيگر «خط ويژه» به روي صحنه دعوت شد و خيلي زود روي سن آمد و گفت: «من آدم عملياتي هستم و نمي توانم صبر كنم كه كسي دستش را بالا ببرد و از همينجا اجراي مراسم را برعهده مي گيرم (با خنده) و البته تا زماني كه پول جمع نشود، فيلم را نمايش نمي دهيم.» ميلاد كي مرام كه اجراي مراسم را بطور اتفاقي برعهده گرفته بود، خودش هم مبلغ 2 ميليون تومان كمك كرد.
 

عابربانك هدايتي در دست عطاران


عطاران: هدايتي 49 ميليون و من يك ميليون

حسين هدايتي، ثروتمند مشهور كه هميشه در چنين مراسمي شركت مي كند، اين بار نيز كمك مالي قابل توجهي داشت. او چندين بار داوطلب شد تا مبالغي را براي آزادي اين زنداني هديه دهد اما هر بار يكي از هنرمندان مي آمد و از طرف خودش مبلغ اهدايي را پاي تريبون اعلام مي كرد.
 
رضا عطاران كه كنار حسين هدايتي نشسته بود براي اولين بار روي صحنه آمد و ميكروفن را به دست گرفت و گفت: «خيلي خوبه كه من اينجام، خيلي خوبه كه برنامه اين شكلي داريم. اميدوارم باز هم از اين برنامه ها داشته باشيم. به هر حال بايد بگم من و آقاي هدايتي تصميم گرفتيم كه مبلغ 50 ميليون تومان را به صورت مشترك براي آزادي اين جوان تقديم كنيم؛ از اين رقم 49 ميليون تومان مربوط به آقاي هدايتي است و يك ميليون تومان را هم بنده مي پردازم. از حضار عذرخواهي مي كنم، الان ما دوتا بايد بريم چون چند جاي ديگه مجلس داريم! خداحافظ.» عطاران با رقمي كه اعلام كرد هدايتي را سورپرايز كرد و بعد از اينكه از سن پايين آمد به سمت هدايتي رفت و او را در آغوش گرفت و از ته دل خنديد.

كارت عابر هدايتي در دست عطاران

بار دوم مجيد صالحي كه او هم يك صندلي مانده به هدايتي نشسته بود به نمايندگي از هدايتي به روي صحنه آمد. رضا عطاران به او اشاره كرد كه كارت بانكي هدايتي را بگيرد، او نيز همين كار را كرد و گفت: «خيلي خوبه كه اينجا هستيم. من از طرف آقاي هدايتي 25 ميليون تومان كمك مي كنم كه هيچي اش هم مال خودم نيست.»

نشان دادن عدد 4 به هدايتي

در اين ميان، علي صالحي بازيگر استقلالي، به خاطر كل كل با پرسپوليسي هاي مراسم عدد 4 را نشان داد و مبلغ 444 هزار تومان كمك كرد و گفت كه اصلا كم نمي آورد و امروز هم آماده است تا براي هدايتي كري بخواند.

هدايتي هم از آنجا كه كم نمي آورد كاري كرد كه صداي تشويق پرسپوليسي ها سالن را دربر گرفت. او با مصطفي زماني درگوشي حرف زد و براي بار سوم مصطفي زماني بازيگر سينما روي صحنه آمد و گفت: «من مبلغ 26 ميليون و 666 هزار و 600 تومان را به نيابت از شش گل باشگاه پرسپوليس به استقلال از طرف خودم و آقاي هدايتي پرداخت مي كنم.»
 
عابربانك هدايتي در دست عطاران


كارگردان آفريقا هم كمك كرد

هومن سيدي بازيگر فيلم خط ويژه كه يكي از كارگردان هاي جوان سينماي ايران است زماني كه اين كري ها را ديد، خنده اي از ته دل كرد و يك ميليون تومان نيز او براي آزادي اين جوان زنداني كمك كرد.

نويسنده طبقه هساث و همسرش

بهاره رهنما و پيمان قاسم خاني را ديگر همه مي شناسند. اين زوج هنرمند سينمايي در بيشتر پروژه هايشان با هم همكار هستند. جالب است بدانيد رهنما در اين مراسم مبلغ دو ميليون تومان و قاسم خاني نيز مبلغ 2 ميليون تومان و در مجموع 4 ميليون تومان براي آزادي زنداني محكوم به قصاص تقديم كردند. در حال حاضر اين زوج فيلم «طبقه هساث» را روي پرده دارند كه توانسته در گيشه بسيار موفق باشد. قاسم خاني كه از آن فوتبالي ها دو آتشه است، زماني كه كري هاي حضار را براي هم مي ديد از خنده ريسه مي رفت.

فرزند شهيد همت

در اين مراسم، خانواده هاي معظم شهدا نيز شركت كرده بودند و جزو كساني بودند كه به جمع آوري ديه براي آزادي زنداني جوان كمك كردند. مهدي همت فرزند شهيد همت، يكي از كساني بود كه در اين مراسم حضور داشت.

علي كشوري فرزند شهيد كشوري و تعداد ديگري از فرزندان شهدا نيز از جمله كساني بودند كه هر كدام به سهم خود مبلغ يك ميليون تومان را پرداخت كردند. در آخر نيز تهمينه ميلاني و همسرش محمد نيك بين مبلغي كمك كردند اما خواستند كه رقم آن اعلام نشود.

منصور لشگري: قرار است مدرسه بسازند

در اين مراسم، منصور لشگري تهيه كننده فيلم «خط ويژه» هم به روي صحنه آمد و گفت: «آمدم روي صحنه تا حامل خبري خوش باشم. در ديداري كه با خانواده مقتول داشتم قرار شده است كه اين خانواده اين پول را صرف ساخت مدرسه كنند. اتفاق خوبي كه افتاده اين است كه خانواده مقتول قرار است با اين پول مدرسه بسازند.»
 
عابربانك هدايتي در دست عطاران


تهمينه ميلاني: نجات از مرگ

تهمينه ميلاني كارگردان ديگري بود كه به روي صحنه آمد كه باز هم با تشويق شديد حضار روبرو شد. او گفت: «با وجود جاي خالي خيلي از ارگان ها براي برپايي چنين مراسمي، مجبور هستيم خودمان اين مراسم را برپا كنيم و به جرأت مي توانم بگويم كه اين حركت ها كارساز است. ما با همين روش توانسته ايم چندين زنداني را از مرگ نجات دهيم. اميدوارم اين راهي كه پيش گرفته شده تداوم داشته باشد و باز هم بتوانيم جان انسان هاي زيادي را نجات دهيم.»

او در پايان گفته هايش از مصطفي كيايي تشكر كرد كه باعث چنين حركت بزرگي شده و اجازه داده است اين فيلمنامه با هدف آزادي زنداني محكوم به قصاص اكران شود. هانيه توسلي، پريناز ايزديار، اميد حاجيلي، پرند زاهدي، رضا تاجبخش، اميررضا خادم و ... از ديگر كساني بودند كه در اين مراسم حضور داشتند.