سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : تصادف شديد اعضاي گروه آريان + تصاوير
شنبه، 27 اردیبهشت 1393 - 12:54 کد خبر:31075

تصادف شديد اعضاي گروه آريان + تصاوير


 
image

چند عضو يكي از گروه هاي قديمي موسيقي پاپ در كشور، در حين فيلم برداري ويدئو كليپي در شمال كشور، دچار سانحه شديد رانندگي شدند.

چند عضو يكي از گروه هاي قديمي موسيقي پاپ در كشور، در حين فيلم برداري ويدئو كليپي در شمال كشور، دچار سانحه شديد رانندگي شدند.

به گزارش نامه نيوز به نقل از موسيقي ما، پيام صالحي و شراره فرنژاد (دو عضو قديمي گروه آريان) كه از چند ماه پيش با همراهي «عليرضا طباطبايي» برخي فعاليت هاي شخصي خود را در حوزه موسيقي پاپ از سر گرفته اند، در حين فيلم برداري تيزر اثر جديدشان (تك قطعه آرامش)، دچار سانحه رانندگي شدند و خودروي حامل آنها واژگون شد.

پيام صالحي درباره اين اتفاق به مي گويد: «اواخر فيلم برداري بود و كارگردان برنامه به همراه شراره فرنژاد و دو دوست ديگر كه در اين ويدئو نقش بازيگر را داشتند، با ماشين من قرار بود فاصله كوتاهي را طي كنند. شيب جاده هم زياد بود و دره اي به عمق سيصد متر هم در نزديكي محل فيلم برداري بود. متاسفانه كارگردان پشت فرمان نشست و در حين رانندگي به يك باره دچار تشنج شد و با يك سرعت غير معمولي از فاصله نيم متري من رد شد و پس از برخورد با كوه، خودرو واژگون شد.»

وي مي افزايد: «با كمك اهالي بومي محل توانستيم سرنشينان خودرو را به سرعت خارج كنيم و خوشبختانه شدت جراحات به قدري نبود كه به جز كارگردان برنامه، كس ديگري به بيمارستان اعزام شود.»

اين خواننده در انتهاي صحبت هايش نيز توضيح داد: «واقعا خطر از بيخ گوش مان رد شد. راننده پشت فرمان تشنج كرده بود و كنترلي روي خودرو نداشت و با چنان سرعتي از نيم متري من رد شد كه قطعا خدا من و ديگر اعضاي همراه را خيلي دوست داشت كه اتفاق ديگري رخ نداد.»

گفتني ست تك قطعه جديد سه عضو قديمي «آريان» به نام «آرامش» با ترانه اي از «ياحا كاشاني» و موسيقي و تنظيم «انوشيروان تقوي» در آخرين مراحل توليدي خود است و به زودي منتشر خواهد شد.