سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز: راهي طبيعي براي از بين بردن خال هاي صورت تان
چهارشنبه، 10 اردیبهشت 1393 - 20:07     کد خبر: 30473

اگر صبر داشته باشيد مي توانيد خالهايتان را با عسل درمان كنيد.

روشهاي مختلفي براي از بين بردن خال ها وجود دارد . برخي از اين روشها خيلي پر هزينه و دردناك است اما روش هاي خانگي بدون درد و هزينه نيز وجود دارد و شما بايد با توجه به شدت مشكلتان و مدت زماني كه براي حل اين مشكل زمان داريد ، يكي از اين روشها را انتخاب كنيد. استفاده ازعسل ، سالهاست كه به عنوان يك روش خانگي كم هزينه و موثر براي از بين بردن خال ها شناخته شده است اما مستلزم زمان و صبر است.

روش اول

هر روز صبح ، بعد از بيدار شدن از خواب مقداري عسل خالص روي خالهايتان بماليد . شبها قبل از خواب نيز اين كار را انجام دهيد. از آنجايي كه اين روش از بين بردن خال احتياج به آمادگي ندارد ، خيلي متداول است و تعداد زيادي از آن استفاده مي كنند . اگر از اين روش استفاده مي كنيد نكته مهمي كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه اين كار را بايد هر روز و بصورت متوالي انجام دهيد زيرا در صورتي كه با وقفه اين كار را انجام دهيد دوره درمان خال هاي شما طولاني تر مي شود.

روش دوم

مقداري عسل روي خال مورد نظرتان بماليد و بصورت دوران ماساژ دهيد . سپس يك چسب زخم روي آن قرار دهيد تا در طول روز مرطوب باقي بماند. از اين روش از بين بردن خال را هر روز فقط يكبار انجام دهيد زيرا تكرار مجدد آن در طول يكروز ممكن است باعث تحريك و حتي التهاب پوستتان شود.

روش سوم

هر شب يك حوله را با آب گرم خيس كنيد و آن را روي خالتان بگذاريد . براي مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانيه حوله را محكم روي پوستتان فشار دهيد. اين كار باعث مي شود كه منافذ پوست و خال باز شود و در نتيجه عسل بيشتر جذب شود . بعد حوله را برداريد و مقداري عسل خالص را روي خال بماليد و روي آن را با چسب زخم بپوشانيد تا در طول شب به ملافه يا لباس شما ماليده نشود.

روش چهارم

مقداري عسل را حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانيه در ماكروفر گرم كنيد و با استفاده از انگشت اشاره و انگشت مياني مقدر از اين عسل گرم شده را با قدرت روي خالتان بماليد. گرم كردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ مي شود.

 

 

 

(آفتاب)


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها