تلکس سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز: شيائومي برند Mi را با Mix 4 مي كشد
چهارشنبه، 3 شهریور 1400 - 11:34     کد خبر: 132082

طبق گزارش رسانه ها ، شيائومي مارك "Mi" را از محصولات خود حذف مي كند و گفته مي شود كه در آينده به سادگي از "Xiaomi" استفاده مي كند.

Xiaomi Mix 4

Xiaomi Mix 4

طبق گزارش رسانه ها ، شيائومي مارك "Mi" را از محصولات خود حذف مي كند و گفته مي شود كه در آينده به سادگي از "Xiaomi" استفاده مي كند.

 كه اين حركت با معرفي محصول جديد اين شركت (شيائومي ميكس 4) نشان داده شده است كه  در اوايل ماه جاري در چين راه اندازي شد ، كه مارك Mi ندارد .

 اين شركت ادعا كرد كه مارك Mi را در دستگاه هاي آينده آن بدون مارك مترادف آن راه اندازي مي كند و مارك Mi را كنار مي گذارد و همينطور، سري محصولات شيائومي از" Mi "به" Xiaomi "تغيير نام خواهد داد. 

شيائومي اعلام كرده كه قصد ندارد تغييري در نام محصولات موجود و عرضه شده به بازار ايجاد كند و اين تغيير تنها شامل محصولات آينده مي‌شود و تغييري در نام آن به وجود نخواهد آمد. در واقع تغيير جديد تنها مختص محصولات آتي شيائومي خواهد بود.

Latest Xiaomi Mi 8 Poster Leak Looks To Upend Claims Of Virtual Fingerprint  Recognition For The Smartphone

باتوجه به اينكه شيائومي اولين گوشي هوشمند خود را با نام «مي» به بازار عرضه كرد، تصميم جديدش يك تغيير بزرگ براي آن به حساب مي‌آيد. گفتني است در طول سالها ، اين شركت تبلت ، تلويزيون ، دستگاه هاي هوشمند ، لوازم جانبي صوتي و موارد ديگري را با نام تجاري Mi عرضه كرده .

شيائومي همچنين از نظر ميزان فروش دومين مارك جهاني در سه ماهه دوم سال 2021 بوده است و به طور كلي، شياومي از ابتداي راه اندازي آن در سال 2011 ، نزديك به 800 ميليون گوشي هوشمند فروخته است.

 


برگشت به تلکس خبرها