تلکس سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز: Snapchat بروزرساني هاي جديدي را براي ابزار اسكن خود ، از جمله گزينه هاي خريد اسكن جديد اعلام مي كند
یکشنبه، 7 شهریور 1400 - 09:24     کد خبر: 132086

اسنپ ​​چت به روزرساني جديدي را براي ابزارهاي اسكن خود اعلام كرده است كه روش هاي بيشتري را براي استفاده از دوربين Snap براي كشف بينش هاي بيشتر ارائه مي دهد
اسنپ چت براي اولين بار دو سال پيش گزينه اسكن خود را اضافه كرد و راه ديگري را براي كاربران Snap براي جمع آوري اطلاعات از طريق برنامه ارائه داد.


ابتدا اسنپ چت با قرار دادن آن روي صفحه اصلي برنامه اصلي ، عملكرد اسكن را مركزي تر مي كند.


همانطور كه در اينجا مشاهده مي كنيد ، اكنون گزينه Scan درست در وسط نوار عملكرد پايين در برنامه قرار دارد.
همانطور كه اسنپ چت توضيح داده:
"اين به روز رساني دكمه اسكن را در جلو و مركز دوربين اصلي قرار مي دهد و پيدا كردن دسته بندي هايي مانند مد ، غذا ، گياهان و موارد ديگر را آسان تر از هميشه مي كند."

snapchat همچنين تجربه خريد جديدي را مستقيماً از طريق Scan ارائه مي دهد ، كه مطابق با تصوير محصول اسكن شده شما ، محصولات خاصي را ارائه مي دهد.
علاوه بر اين ، كاربران Snap همچنين مي توانند از اسكن براي خريد از طريق تصاوير از پيش ضبط كرده اند استفاده كنند ، نه فقط تصاوير جديد گرفته شده در برنامه.

به گفته اسنپ چت :

"مردم دوست دارند از چيزهايي كه به صورت آنلاين مي بينند عكس بگيرند و بعداً به آن بازگردند؛ و با اسكن، ما اين كار را راحت تر از هميشه انجام مي دهيم. فقط كافي است به اسكرين شات خود ضربه بزنيد و از فناوري اسكن براي پيدا كردن و خريد لباس هايي با قابليت خريد از طريق Memories استفاده كنيد. "

عناصر جديد خريد اسكن از امروز به صورت مرحله اي در iOS و Android در حال اجرا هستند.

و سرانجام ، Snapchat همچنين ويژگي ميانبرهاي جديد دوربين خود را براي همه كاربران ارائه مي دهد.

"ميانبرهاي دوربين، حالت هاي دوربين ، لنزها و موسيقي متن مربوط به آنچه در دوربين Snapchat ديده مي شود را پيشنهاد مي كند. امروز ، ميانبرهاي دوربين براي 100 درصد از كاربران iOS در سراسر جهان منتشر مي شود. "

 


برگشت به تلکس خبرها