نسخه تلکس سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز
:: فروش قسطي خودرو به نفع كيست؟ دوشنبه، 3 مهر 1396 - 10:20
طي چند سال گذشته و به دلايل مختلف از جمله افزايش شديد قيمت خودروها (چه محصولات داخلي و چه وارداتي‌ها) و همچنين كاهش قدرت خريد عمومي و البته در دوراني نيز به‌دليل افت تيراژ، بخش قابل‌توجهي از مشتريان داخلي براي خريد خودرو به مشكل خوردند.

:: دو منبع جايگزين ماليات بر توليد دوشنبه، 3 مهر 1396 - 10:15
برنامه اصلاحي نظام مالياتي نشان مي‌دهد كه تا انتهاي دولت دوازدهم، سياست دولت به سمت كاهش ماليات بر بنگاه‌هاي توليدي حركت خواهد كرد.

:: طلاي سياه بر سر دوراهي دوشنبه، 3 مهر 1396 - 10:10
به نظر مي رسد نتيجه نشست آينده اوپكي ها و غير اوپكي ها، چيزي به جز تمديد توافق كاهش توليد نفت نباشد،البته همين ابزار قديمي بايد درست به كار گرفته شود، تا نتيجه مطلوب دهد.

:: دليل تمايل كارجويان به مشاغل خدماتي دوشنبه، 3 مهر 1396 - 10:05
يك مقام مسئول كارگري معتقد است صنعت گردشگري و خدماتي كه در اين بخش ارائه مي‌شود، مي‌تواند شغل‌هاي زيادي را درگير كند. به گفته وي با توسعه گردشگري و مشاغل مرتبط با آن درآمدزايي و اشتغالزايي بالايي به وجود مي‌آيد.

:: عوامل ۳ گانه افزايش قيمت طلا و ارز دوشنبه، 3 مهر 1396 - 10:00
رئيس كميسيون اقتصادي مجلس عوامل ۳ گانه افزايش قيمت طلا و ارز را تشريح كرد.

:: دليل توقف ثبت سفارش واردات خودرو دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:55
خسروتاج در مورد پيش‌فروش خودرو نيز اظهار كرد: شركت‌هايي كه اقدام به پيش‌فروش خودرو مي‌كنند بايد از سازمان حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان مجوز دريافت كنند.

:: پرداخت وام ٤٢٤ ميليارد توماني! دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:50
رئيس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: ٤٢٤ ميليارد تومان وام براي احياي واحد‌هاي صنعتي كه با مشكلاتي مواجه بودند در 6 ماه نخست سال 96 پرداخت شد.

:: مرجع نرخ گذاري كالاها نامشخص است دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:47
به گفته يك عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس بلاتكليف ماندن نصب برچسب روي كالا هنگام توليد يا هنگام فروش را علت تاخير در اجراي مصوبه حذف برچسب قيمت مصرف كننده از روي كالاها دانست.

:: مقررات صدور چك عوض نشده است دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:40
معاون فناوري‌هاي نوين بانك مركزي گفت: مقررات صدور چك با سامانه صياد نسبت به گذشته تغييري نكرده است و صياد تنها رعايت قواعد را به طور كامل كنترل مي‌كند.

:: اسرائيل بايد ايران را از سامانه «سوئيفت» حذف كند دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:35
وزير آموزش رژيم صهيونيستي در مصاحبه با جروزالم پست از لزوم اقدام اسرائيل عليه هسته‌اي شدن ايران و برگزاري نشست كابينه امنيتي پس از انتشار تصاوير آزمايش موشك «خرمشهر» صحبت كرد

:: آمادگي ايران در برابر تهديدات جهاني دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:30
معاون اول رييس جمهوري با بيان اين كه اولويت دولت بصورت ويژه جذب سرمايه گذاري خارجي در بخش صنعت پتروشيمي است، گفت: در دوران بعد از برجام حدود ۱۴ميليارد دلار سرمايه گذاري مستقيم خارجي جذب شده است.

:: دستان لرزان سرمايه‌گذار زير سايه انواع ريسك‌ها دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:25
OECD علي‌رغم پيش‌بيني‌ها ريسك كشوري مانند ايران را همچنان ٦ مي‌داند و اين موضوع در ورود سرمايه‌گذار به ايران تاثير منفي دارد. رتبه‌اي كه به زعم رئيس سازمان سرمايه‌گذاري، سياسي تعيين شده ولي به اعتقاد كارشناسان ضمن پذيرش سياسي بودن آن مرهون برخي عوامل خارجي و به ويژه عوامل داخلي است كه دولت بايد اصلاح آن‌ها را در دستور كار قرار دهد.

:: بالاترين و كمترين دستمزد دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:20
متوسط دستمزد روزانه كارگران هفت شغل منتخب بخش كشاورزي نشان مي‌دهد، بيشترين دستمزد براي كارگران مرد، حدود ۹۰ هزار و ۸۰۰ تومان و كمترين دستمزد نيز حدود ۲۷ هزار تومان است.

:: آغاز جنب و جوش در بازار خانه‌هاي كلنگي دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:15
طي سه ماه سپري شده از تابستان بازار املاك كلنگي در مناطق مختلف پايتخت از رخوت سال گذشته تا حدي رها شد و در نتيجه افزايش معاملات اين گروه از املاك، تمايل مالكان به فايل كردن ساختمان‌هاي قديمي و آماده تخريب و نوسازي قدري افزايش يافته است.

:: دلالان در كمين سپرده‌هاي مردم دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:10
خريد و فروش سپرده موسسات غيرمجاز، رواج دلالي در اين بين و از سوي ديگر نبود قانون و راهكاري مشخص براي مقابله با اين روند نامتعارف در نهايت موجب واكنش اعضاي شوراي پول و اعتبار شده و قرار است در رابطه با ساماندهي قوانين موجود به منظور جلوگيري از چنين مواردي بحث و تصميم‌گيري شود.

:: نوسان بهاي كالاهاي اساسي در محرم دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:05
با توجه به شروع دهه محرم و افزايش پخت نذري در هئيت‌هاي عزاداري تقاضا براي اقلام اساسي به نسبت افزايش مي‌يابد كه اين امر موجب نوسان در قيمت برخي از كالاها خواهد شد.

:: شش ابرچالش اقتصادي دوشنبه، 3 مهر 1396 - 09:00
در حالي كه بخش خصوصي بارها نسبت به بزرگ بودن بدنه دولت هشدار داده و اين موضوع را عامل گسترش فساد و معضلات اقتصادي عنوان كرده است اما همچنان تغييري در اين رويه مشاهده نمي‌شود‌.

:: سهم ۸۳۳هزار توماني هر كاروز براي كسب مهارت یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:45
طبق گفته ي علي ربيعي، در راستاي طرح كارورزي قرار است ۱۲۰ هزار نفر وارد بازاركار شوند كه با توجه به اعتبار۱۰۰ ميلياردتوماني كه در گام اول واريز شد،سهم هر فرد براي ايجاد اشتغال ۸۳۳ هزار تومان است.

:: دريافت مجوز براي چاپ روي كالاهاي داخلي و خارجي الزامي شد+سند یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:40
مديركل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت اعلام كرد: شركت‌هاي توليدي و بازرگاني قبل از اقدام به چاپ و تكثير لفاف و طرح بسته‌بندي در داخل و خارج از كشور، نيازمند اخذ تأئيديه از دفتر تبليغات و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دارند.

:: پرداخت ۳ميليون وام مسكن یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:35
به گفته مديركل اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازي قيمت مسكن در تابستان امسال در مقايسه با فصل مشابه سال قبل هفت درصد رشد داشت.

:: قيمت نفت‌خام سبك ايران از ۵۴دلار گذشت یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:30
قيمت نفت خام سبك ايران در هفته منتهي به ۱۵سپتامبر با بيش از يك دلار افزايش از ۵۴ دلار براي هر بشكه گذشت.

:: طلا در روزهاي آينده بار ديگر خواهد درخشيد یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:25
تحليلگران بازار طلا بر اين باورند كه افت قيمت اين فلز زرد طي روزهاي گذشته مساله اي طبيعي بوده و اين كاهش قيمت در واكنش به افزايش چشمگير قيمت در روزهاي نخست سپتامبر بوده است و به نوعي قيمت طلا تا حدي اصلاح شده است.

:: تجميع همه خدمات شهري در يك كارت یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:20
يك كارشناس بانكداري الكترونيكي با تاكيد بر ضرورت گسترش استفاده از كارت‌هاي شهروندي از قابليت‌هاي اين كارت‌ها به انجام سريع و بدون وارد كردن رمز پرداخت‌ها براي انواع خدمات شهري اشاره كرد.

:: توقف پرداخت سود صندوق سرمايه گذاري بانكها یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:10
اگرچه صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري بانكها قرار بود با مصوبه بانك مركزي براي كاهش نرخ سود، در مسير انضباط قرار بگيرند، اما مستعد فضايي هستند كه بانكداري سايه‌اي را در اقتصاد به خوبي تداعي مي‌كنند.

:: بخشنامه توقف حذف برچسب قيمت ابلاغ نشده است یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:05
رئيس اتاق اصناف ايران گفت: از سوي وزارت صنعت دستورالعملي براي توقف حذف برچسب قيمت ها اعلام نشده است.

:: ايران بالاترين تعرفه واردات در دنيا را دارد یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:05
رئيس كنفدراسيون صادرات معتقد است اگر صندوق ضمانت صادرات بخشي از اعتبار را براي ورود موقت كالا اختصاص دهد شرايط تسهيل‌كننده‌اي فراهم مي‌شود و صادركنندگان مي‌توانند كالا را راحت توليد و صادر كنند و ضمن ايجاد اشتغال، ارزآوري و ارزش افزوده را به همراه دارد و به صادرات محصول نيز كمك مي‌كند.

:: سامانه«ثبت قراردادهاي كار»تكميل شد یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:01
مديركل روابط كار و جبران خدمت وزارت كار از تكميل طراحي سامانه ثبت قراردادهاي كار خبرداد و اظهار اميدواري كرد تا اوايل سال آينده آمار قابل اتكا از ميزان قراردادهاي موقت و دائم ارائه شود.

:: مسير دلار در جاده نرخ جديد سود بانكي یکشنبه، 2 مهر 1396 - 09:00
در اولين روز از نيم سال دوم سال، قيمت دلار كاهش يافت، ولي سكه راه افزايشي را در پيش گرفت. دلار كه روز پنج‌شنبه با قيمت ۳ هزار و ۸۹۸ تومان به كار خود خاتمه داده بود، روز شنبه را با نرخ ۳ هزار و ۸۹۹ تومان آغاز كرد.

:: رشد اقتصادي بيش از ۴ درصد در بهار ۹۶ یکشنبه، 2 مهر 1396 - 08:00
در حالي كه بانك مركزي هنوز آمار رسمي رشد اقتصادي در فصل اول سال ۹۶ را اعلام نكرده، شنيده هاي اقتصادنيوز حاكي از آن است كه رشد اقتصادي فصل بهار بيش از ۴ درصد بوده است.

:: ايران در سال‌هاي جنگ چقدر نفت صادر كرد؟ شنبه، 1 مهر 1396 - 10:20
بررسي ها نشان مي دهد كه ايران طي سال هاي جنگ تحميلي سالانه به طور متوسط 13 ميليارد و 725 ميليون دلار نفت صادر كرده است.

صفحه بعد