صفحه اصلی    جستجوی پیشرفته    ارسال خبر برای تحریریه    تماس با ما    RSS  
مکمل شناسی
  مکمل های غذایی
پارت خودرو
  دانستنی های خودرو-پارت خودرو
ورزش و ورزشکاران
  ورزش و ورزشکاران
رضا
  موسیقی و سینما
کمیسیون بهداشت مجلس
  کمیسیون بهداشت مجلس
دارو ،درمان و سلامت
  دارو ،درمان و سلامت
اقتصاد و تجارت
  اقتصاد و تجارت
سرگرمی
  سرگرمی
 
   راهنمای کاربردی روزانه  
مکمل های غذایی، لیست شرکت های تولید کننده مکمل، مکمل های ورزشی، بهترین مولتی ویتامین، مولتی ویتامین کودکان
پیام های سلامت روزانه
مکمل های غذایی، لیست شرکت های تولید کننده مکمل، مکمل های ورزشی، بهترین مولتی ویتامین، مولتی ویتامین کودکان
لیست و اطلاعات مکمل های غذایی موجود در ایران
مکمل های غذایی، لیست شرکت های تولید کننده مکمل، مکمل های ورزشی، بهترین مولتی ویتامین، مولتی ویتامین کودکان
لیست و اطلاعات ترکیبات تغذیه ای
مکمل های غذایی، لیست شرکت های تولید کننده مکمل، مکمل های ورزشی، بهترین مولتی ویتامین، مولتی ویتامین کودکان
لیست و اطلاعات پزشکان
مکمل های غذایی، لیست شرکت های تولید کننده مکمل، مکمل های ورزشی، بهترین مولتی ویتامین، مولتی ویتامین کودکان
لیست مراکز ارائه دهنده خدمات سلامت
مکمل های غذایی، لیست شرکت های تولید کننده مکمل، مکمل های ورزشی، بهترین مولتی ویتامین، مولتی ویتامین کودکان
لیست و اطلاعات شرکت های واردکننده مکمل های غذایی
 
   مروری بر خواندنی ها  
  استقبال بی‌نظیر از اجرای شهریور ۹۸ ارکستر سفیدکوب مطابق انتظار ما بود
  شوخی جالب محسن تنابنده با یک عکاس/ عکس
  ماجرای علامه جعفری و زیباترین دختر دنیا
  زنی که زیباترین فرد سال ۲۰۱۴شد+تصاویر
  عکسی منتشر نشده از گلشیفته فراهانی,مهراوه شریفی‌نیا و باران کوثری
  عکس یادگاری مهناز افشار با حرمسرای ناصرالدین شاه
  علی دایی و مهدوی کیا در کنار خواننده لس آنجلسی+عکس
  اکبر عبدی در تلاش برای نجات از دست گروگان‌گیران
  طبقات این ساختمان نوبتی جابجا می‌شود!
  برندگان جشنواره نوروزی شرکت کفش ملی مشخص شدند
 
 
   مروری بر خواندنی ها 2  
  جذابترین بازیگر زن سینمای بالیوود+تصاویر
  آقای بازیگر در بیمارستان بستری شد+عکس
  آمریکایی‌ها با پرچم ایران دور افتخار زدند+ عکس
  ماهینی و خلعتبری در کنار مسی ایران
  تصادف شدید اعضای گروه آریان + تصاویر
  عکسی غمناک از بنیامین
  عکس/حضور بدون حجاب اشتون در سفارت ایران
  نام بازیکن ایرانی در لیست تیم ملی سوییس برای جام جهانی ؛ عکس
  «بهنوش بختیاری» و «احسان علیخانی» در کنسرت یراحی/ عکس
  اولین گفت‌وگوی «مرتضی پاشایی» در مورد روزهای بیماری اش
 
 
   محبوبترین اخبار 1  
 
 
   محبوبترین اخبار 2  
 
   محبوبترین اخبار 3  

کلاب هاوس گزینه ضبط روم برای همه کاربران ios اضافه کرده است.
- اندازه متن: + -  کد خبر: 16475یکشنبه، 3 شهریور 1392 - 08:32
حذف سه دهک در فاز دوم هدفمندی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه پرداخت یارانه نقدی به تمام اقشار جامعه تا پایان امسال ادامه دارد از حذف حداقل 3 دهک پردرآمد در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها خبر داد و گفت: پرداخت یارانه نقدی از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی یا صندوق توسعه ملی تأمین می‌شود.
  

علی‌محمد احمدی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه پرداخت یارانه نقدی به تمامی اقشار جامعه تا پایان سال جاری از سوی دولت یازدهم انجام می‌شود، افزود: مذاکره مجلس و دولت برای تأمین منابع پرداخت یارانه نقدی از محل افزایش حامل‌های انرژی یا صندوق توسعه ملی در 6 ماه باقی مانده از سال جاری صورت می‌گیرد.

نماینده مردم دهلران، دره‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که تنها بحثی که در خصوص پرداخت نقدی یارانه‌ها مطرح شده تأمین منابع آن است، تصریح کرد: منابع پرداخت یارانه نقدی اگر از افزایش قیمت حامل‌های انرژی تأمین شود بی‌شک آثار تورمی بسیاری بر جامعه خواهد داشت.

وی ادامه داد: دولت به هیچ عنوان خواهان افزایش تورم در جامعه نبوده و از این جهت است که افزایش نرخ حامل‌های انرژی را به تعویق می‌اندازد.

پرداخت یارانه نقدی از افزایش قیمت حامل‌های انرژی یا صندوق توسعه ملی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه پرداخت یارانه نقدی به تمام اقشار جامعه تا پایان امسال ادامه دارد از حذف حداقل 3 دهک پردرآمد در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها خبر داد و گفت: پرداخت یارانه نقدی از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی یا صندوق توسعه ملی تأمین می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه دولت و مجلس در این فرصت 6 ماهه تا پایان سال جاری به دنبال منبع درآمدی برای پرداخت یارانه نقدی به مردم هستند، افزود: دولت یا باید از افزایش قیمت حامل‌های انرژی یارانه را پرداخت کند یا دست به برداشت منابع مالی از صندوق توسعه ملی بزند که هر دو فاجعه اقتصادی را رقم خواهد زد.

احمدی با بیان اینکه دولت و مجلس در جریان تعاملاتی که با یکدیگر داشته‌اند خواهان پیدا کردن راهکاری برای تحقق درآمد دولت برای پرداخت یارانه نقدی هستند، تصریح کرد: یکی از دلایل اصلی اصلاح قانون بودجه پیدا کردن منبع درآمدی برای دولت و هم‌سان‌سازی درآمد‌ها و مصارف است.این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: دولت باید مصارف خود را تا پایان امسال به هر طریقی کاهش دهد، که از جمله آن می‌توان به حذف اقشار پردرآمد از دریافت یارانه نقدی اشاره کرد.

نماینده مردم دره‌شهر و دهلران در مجلس با بیان این مطلب که دولت باید برای ادامه پرداخت یارانه نقدی تا پایان سال جاری منابع مالی خود را به طریق دیگری به جز برداشت از صندوق توسعه ملی تأمین کند، گفت: راهکار درآمدزایی که دولت در سال جاری برای پرداخت یارانه نقدی در پیش می‌گیرد نباید آثار تورمی در جامعه به دنبال داشته باشد.

پرداخت یارانه نقدی تا پایان سال جاری به شیوه قبل

وی در پاسخ به این سؤال که حذف اقشار پردرآمد تا پایان سال جاری عملی می‌شود؟ افزود: تا پایان امسال پرداخت یارانه نقدی به تمامی اقشار جامعه صورت می گیرد و دهکی نیز از دریافت یارانه نقدی حذف نمی شوند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها حذف حداقل 3 دهک از اقشار پردرآمد جامعه صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در پاسخ به این سؤال که شناسایی اقشار پردرآمد برای حذف از دریافت یارانه نقدی چگونه صورت می گیرد؟ گفت: اصلاحاتی که تاکنون در فاز اول طرح هدفمندی یارانه ها صورت گرفته در خصوص هزینه‌های خانوار بوده که برای حذف دهکی از این طرح باید اطلاعات دقیقی از میزان درآمد و ثروت افراد داشته باشیم.

احمدی تصریح کرد: برای دستیابی به میزان درآمد افراد در جامعه باید سامانه‌ای راه‌اندازی شود تا بتوان بر اساس آن اقشار کم درآمد و پردرآمد را شناسایی کرده و طبق آن طبقه مرفه را از دریافت یارانه نقدی حذف کرد.

نماینده مردم دهلران و درهشهر در مجلس از افزایش نسبی نرخ حامل های انرژی در اجرای فاز اول طرح هدفمندی یارانه ها خبر داد و عنوان کرد: تا پایان سال جاری پرداخت یارانه 45 هزار و 500 تومانی به تمامی افراد جامعه صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برای اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها باید مصارف و مخارج دولت به وضوح مشخص شود، گفت: برای تأمین منابع مالی پرداخت یارانه نقدی باید تدبیر مناسبی اندیشیده و منبع پایداری نیز در نظر گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه برای تدوین لایحه بودجه 93 کل کشور باید درآمد‌های دولت به خوبی لحاظ شود تا برای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در پایان سال دچار کسری بودجه نشویم، افزود: متأسفانه در سال جاری کسری بودجه برای پرداخت نقدی یارانه دولت را ملزم به ارائه اصلاحیه برای بودجه کرده است.

اصلاح بودجه با هدف پیدا کردن منبع مالی برای پرداخت یارانه

احمدی عنوان کرد: بررسی‌های صورت گرفته از سوی دولت و مجلس تاکنون برای تأمین منابع پرداخت یارانه‌ها در فاز اول آن بوده که باید هر چه سریع‌تر با اصلاح قانون بودجه این منابع مشخص شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه حذف حداقل 3 دهک از اقشار پردرآمد جامعه از دریافت یارانه نقدی به بهبود فضای جامعه برای کمک به افراد کم‌درآمد می‌انجامد، گفت: با حذف دهک‌های بالا از دریافت یارانه نقدی نظام تأمین اجتماعی توسعه پیدا کرده و افراد بی‌بضاعت در مرکز توجه قرار می‌گیرند.

تعداد بازدید: 638 ،    
  

::  اقتصاد و تجارت ::  دارو و اقتصاد درمان ::  اخبار اقتصادی کمیسیون های مجلس ::  اخبار کمیسیون بهداشت مجلس ::  سلامت روزانه ::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© خبر پرداز 1390
پشتیبانی توسط: sievo.ir