سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : دختران تهراني كه مي‌خواهند پسر باشند! +تصاوير
پنجشنبه، 21 فروردین 1393 - 12:02 کد خبر:29267

دختران تهراني كه مي‌خواهند پسر باشند! +تصاوير
تلويزيون مركزي تلويزيون چين (cctv)، در گزارشي كه از تهران تهيه شده بود، دختراني را نشان مي‌دهد كه در يكي از پارك‌هاي تهران اقدام به تمرين ورزش پاركور مي‌كنند.
 

به گزارش شريان نيوز، كانال سيزده تلويزيون مركزي چين CCTV13 كه به زبان ماندارين برنامه پخش مي كند، در گزارشي از تهران، دختراني را نشان مي‌دهد كه در يكي از پارك‌ها اقدام به تمرين ورزش پاركور مي‌كنند.

اين گزارش پس از پخش صحبت‌هاي يكي از اين دختران كه نسبت به برخورد جامعه و عدم پذيريش كار خود از سوي مردم معترض است، تعدادي از عابران را نشان مي‌دهد كه متعجب به تمرين اين افراد نگاه مي‌كنند.

دختري كه با وي مصاحبه شده است از نوع نگاه مردم خود نسبت به شخصيت اجتماعي دختران ناراحت بوده و از اينكه مردم از پذيرش رفتار پسرانه از سوي دختران سر باز مي‌زنند شكايت مي‌كند.

گذشته از غلط يا درست بودن كار اين افراد، شايسته است مسئولان ورزشي، نسبت به فراهم آوردن محيط مناسب براي دختراني كه علاقمند به اينگونه ورزش‌ها هستند اقدام كنند تا از سويي مردم با ديدن صحنه‌هاي عجيب، بهت‌زده نشوند و از سويي ديگر نيز اين دختران ورزشكار كه در عين داشتن حجاب (هرچند نيم‌بند) سعي در انجام سخت‌ترين كارها دارند، در محيطي با امنيت رواني و فيزيكي بالاتري به تمرينات خود بپردازند.

همچنين اگر مسئولان ورزشي كشور براي تامين محيط ورزشي دختران ورزش‌كار اقدام عاجل كنند، نه تنها خوراك براي رسانه‌هاي خارجي فراهم نمي‌شود بلكه ميزان توانمندي مديران كشور نيز در چشم مردم ايران و رسانه‌هاي غربي بالاتر خواهد رفت.