سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : دلربايي زن جوان پير مرد ميلياردر را به دردسر انداخت
دوشنبه، 25 فروردین 1393 - 13:59 کد خبر:29531
دلربايي زن جوان پير مرد ميلياردر را به دردسر انداخت
پير مردي كه فريب دلربايي زن جواني را خورده بود دچار دردسر هاي بزرگي شد كه با تلاش ماموران كلانتري اين دردسر ها پايان يافت.
 
دلربايي زن جوان پير مرد ميلياردر را به دردسر انداخت

به گزارش افكارنيوز، چندي پيش بود كه پير مردي ۷۰ ساله با در دست داشتن مرجوعه اي قضايي وارد كلانتري ۱۰۴ عباس آباد شد.

اين پير مرد ضمن معرفي خود به نام حسين درباره جزئيات شكايتش به ماموران گفت: دو سال پيش بود كه همسرم مريض شد و من براي رفاه حالش با يكي از موسسه ها تماس گرفتم و درخواست پرستار كردم.

روز بعد زن جواني كه حدود ۳۰ سال سن داشت به خانه بنده مراجعه كرد، تا چندين ماه اول همه چير طبق روال پيش رفت و هيچ مشكلي نبود تا اينكه كم كم اين زن جوان با دلبري مرا به خود علاقمند ساخت و زن صيغه اي بنده شد.

ديري از اين وصلت نگذشته بود كه همسرم به دليل بيماري فوت كرد و من ماندم با همسر صيغه ام كه اسمش نازنين بود.

نازنين پس از فوت همسرم خواست تا براي ماه عسل به يكي از كشورهاي اروپايي برويم و من نيز كه اول مخالف بودم ولي بعد با اسرار هاي نازنين قبول كردم و بار سفر را بستيم.

چند روز بيشتر از اقامتمان در كشور خارجي نگذشته بود كه متوجه شدم تمام پول و مدارك هايم به سرقت رفته است البته بعد متوجه شدم كه كار نازنين بوده است ولي آن موقع اصلا حواسم به اين موضوع نبود و به نازنين شك نكردم.

خلاصه در كشور بيگانه به سفارت ايران رفتم و با كلي التماس خواهش و نامه نگاري به ايران بازگشتم. اين موضوع داشت فراموشم مي شد كه يك شب نازنين در اتاق شربتي به من داد كه باعث شد من تا فردا شب آن روز در خواب فرو بروم و آنقدر حالم بد شود كه پسرانم مرا به بيمارستان ببرند و من نيز حدود ۵ روز در CCU بودم تا بهبود يافتم.

در نهايت زماني كه به منزل بازگشتم متوجه شدم حدود ۳ هزار دلار، مقداري طلا و جواهر و دسته چكم به سرقت رفته است و اثري نيز از نازنين نيست.

در ادامه كارآگاهان آگاهي دست به كار شده و با اقدامات اطلاعاتي خود موفق شدند مخفيگاه نازنين را شناسايي و دريك عمليات وي را جمعه شب دستگير كرده و به كلانتري انتقال دهند.

متهم در كلانتري به همه چيز اعتراف كرد و علت سرقتش را اينگونه بيان داشت: مي دانستم كه فرزندان حسين پس از شنيدن خبر وصلت من با پدرشان مخالفت خواهند كرد و مرا از ارث محروم خواهند ساخت به همين دليل خودم در نوبت هاي مختلف به اموال اين پير مرد دستبرد زده و سهمم را از زندگي وي گرفتم.

رئيس كلانتري ۱۰۴ عباس آباد سرهنگ حسين اسماعيل زاده درباره اين خبر گفت: متهم جهت تحقيقات بيشتر به پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل شد.