سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : تصاوير:سوتي عجيب خانم مجري و دخترش در پخش زنده اخبار
دوشنبه، 25 فروردین 1393 - 15:05 کد خبر:29539

تصاوير:سوتي عجيب خانم مجري و دخترش در پخش زنده اخبار


 
image

گفته ميشود اين خانم گوينده خبر به راحتي با اين اختلال روبرو شد و با خونسردي بدون اينكه برنامه زنده دچار مشكلي شود به كار خود ادامه داد.

در تمام دنيا گويندگان اخبار آموزش ديده اند تا بتوانند در بدترين شرايط خونسردي خود را حفظ كرده و برنامه زنده را ادامه دهند. حساسيت بخش خبري مهارت زياد مجريان و گويندگان خبر را در مقابله با حوادث و اتفاقات ناگهاني حين اجراي زنده مي طلبد. اما در مراكش اتفاقي رخ داد كه باعث شد خانم گوينده خبر اين كشور به سوژه اي رسانه اي تبديل شود.

پرداد به نقل از ديلي ميل نوشت: خانم "لنا الوش" مجري و اخبارگوي شبكه1 كشور مراكش در حال گويندگي بود كه دختر كوچكش با موهاي مجعد و صورت معصومانه پشت سر او در تصوير حاضر شد و بعد از اينكه بي توجه به دوربينها نزديك مادرش رفت سعي داشت چيزي را در تلفن همراه به او نشان دهد.

 خانم الوش نيز سعي كرد با خونسردي هرچه تمام تر با اين صحنه مواجه شود و تنها با تكان دادن سرش و نگاهي زيرچشمي با اين اتفاق روبرو شد. عكس العمل خونسردانه وي چيزي بود كه بيش از همه مورد توجه قرار گرفت. دختر كوچكش بعد از اينكه متوجه شد برنامه مادرش در حال پخش زنده است با دستپاچگي صحنه را ترك كرد.

 گفته ميشود اين خانم گوينده خبر به راحتي با اين اختلال روبرو شد و با خونسردي بدون اينكه برنامه زنده دچار مشكلي شود به كار خود ادامه داد. اما اين صحنه جالب كه ميليونها نفر شاهد آن بودند به يك سوژه رسانه اي در سراسر دنيا تبديل شد به طوريكه اكثر نشريات و رسانه هاي معتبر خبري سراسر دنيا آن را جزء خبرهاي داغ روزانه خود منتشر كردند.

 


 


 


منبع: حوادث دات نت