سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : «جورج كلوني» نامزد كرد+تصاوير
دوشنبه، 8 اردیبهشت 1393 - 18:50 کد خبر:30338

«جورج كلوني» نامزد كرد+تصاوير

 

 
image

يكي از منابع نزديك به جورج كلوني به مجله پيپل گفت كه جورج كلوني و امل علم الدين بالاخره با هم نامزد كردند.

يكي از منابع نزديك به جورج كلوني به مجله پيپل گفت كه جورج كلوني و امل علم الدين بالاخره با هم نامزد كردند. پيش از اين كلوني بارها قسم خورده بود كه ديگر ازدواج نكند، ولي به نظر مي رسد كه اين خانم جوان تأثير زيادي روي او داشته كه باعث شده كلوني قسمش را بشكند!

اين منبع آگاه گفت: «جورج و امل تلاش مي كنند تا همه چيز بي سر و صدا باشد، البته آنها قصد ندارند اين مسئله را پنهان كنند.»

جرج كلوني و امل

امل علم الدين، 36 ساله، وكيل امور انسان دوستانه لبناني است كه گفته مي شود در مهماني شام با سيندي كرافورد و همسرش كه از دوستان كلوني هستند، انگشتر نامزدي اش را بدست داشته است. امل در كالج سنت هيو در دانشگاه آكسفورد رشته حقوق خوانده و زبان هاي فرانسه و عربي را به خوبي صحبت مي كند. او در دانشكده حقوق دانشگاه نيويورك در رشته حقوق بين الملل كارشناسي ارشد خود را تمام كرد و در سال 2002 در آزمون وكالت نيويورك قبول شد.

سپس آزمون وكالت انگلستان را در سال 2010 با موفقيت پشت سر گذاشت و از آن پس در يك سري از كميسيون هاي سازمان ملل به عنوان مشاور فرستاده ويژه كوفي عنان در سوريه فعاليت كرد.

علم الدين چندين كتاب و مقاله نيز در حوزه حقوق جنائي در انتشارات دانشگاه آكسفورد منتشر كرده است. به نظر مي رسد كه امل علم الدين، نامزد جورج كلوني، هم زيبائي و هم هوش را باهم دارد!