سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : شوخي بد اوباما با پوتين در ضيافت شام خبرنگاران
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1393 - 17:08 کد خبر:30542
 
 
شوخي بد اوباما با پوتين در ضيافت شام خبرنگاران
اوباما شب گذشته مخالفين سياسي خود در آمريكا را نيز راحت نگذاشت و با جملاتي طنز آميز آنها را نيز مسخره كرد و در مورد آنها جوك گفت.
 
به گزارش سرويس بين الملل جام نيوز، روزنامه گاردين (the Guardian) نوشت: شب گذشته كاخ سفيد ميزبان ضيافت شامي با حضور شماري از جمهوري‌خواهان و خبرنگاران بود كه رئيس جمهور امريكا از اين فرصت براي بذله‌گويي و البته انتقاد از برخي از آنها استفاده كرد.

 

 

گاردين در ادامه نوشت: اوباما در اين مراسم ضيافت شام علاوه بر شوخي با خبرنگاران، شوخي هايي را هم با سياستمداران آمريكايي انجام داد. اما اوباما در اين مراسم پا را فراتر گذاشته و در مورد رئيس جمهور روسيه هم جوك گفت و او را با لفظ پوتيني كه هميشه سينه اش باز است خطاب كرد.

 

 

اوباما مخالفين سياسي خود در آمريكا را نيز راحت نگذاشت و با جملاتي طنز آميز آنها را نيز مسخره كرد و در مورد آنها جوك گفت.

 

روزنامه نيويورك ديلي نيوز نيز نوشت: باراك اوباما،  به صورت طعنه‌آميز به "جان بينر" رئيس اكثريت جمهوري‌خواهان مجلس نمايندگان آمريكا  گفت: اين روزها جمهوري‌خواهان بيش از آنكه به من فشار آورند به بينر فشار مي‌آورند.

 

 

وي سر ميز خبرنگاران  شبكه "ان بي سي" رفت و گفت: "تا بحال انقدر آدم نديده بوديد، نه؟"

 

اوباما در جاي ديگري به شعار انتخاباتي خود اشاره كرد و گفت : در ابتدا شعار من اين بود "بله ما مي توانيم" اما اكنون شعار من به "كنترل آلت ديليت" (بازگشت به نقطه اول) تغيير پيدا كرده است.

 

501