سايت تفريحي سرگرمي خبري خودرو دانلود خبر پرداز : اولين تريليونر جهان كيست؟
چهارشنبه، 17 اردیبهشت 1393 - 17:14 کد خبر:30712

اولين تريليونر جهان كيست؟

روزنامه انگليسي ديلي تلگراف نوشت جهان در 25 سال آينده شاهد ظهور اولين تريليونر خواهد شد و پيش بيني شده است كه اين شخص "بيل گيتس" باشد.


به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه ديلي تلگراف نوشت جهان در 25 سال آينده شاهد ظهور اولين تريليونر خواهد شد و پيش بيني شده است كه اين شخص بيل گيتس باشد.
 
اين روزنامه انگليسي امروز در پايگاه اينترنتي خود در مقاله اي به قلم ميراندا پرينه نوشت پيش بيني كنندگان مالي ادعا كرده اند اولين تريليونر جهان در 25 سال آينده مشخص خواهد شد.
 
از نظر بسياري، احتمالا بيل گيتس، موسس مايكروسافت و ثروتمندترين مرد جهان اولين فردي است كه تريليونر مي شود. 
 
بر اساس اين پيش بيني‌ها، اگر دارايي‌ها به علت توليد سريع ثروت در بازارهاي در حال ظهوري مانند هند و چين همچنان افزايش يابد، در نتيجه بيل گيتس يا يكي از افراد بسيار ثروتمند جهان احتمالا تا سال 2039 تبديل به فردي تريليون دلاري خواهد شد.
 
برخي ديگر معتقدند با توجه به روند افزايش ثروت  ظرف دو نسل، يازده تريليونر در جهان وجود خواهد داشت.
 
بيل گيتس 58 ساله با 72 ميليارد پوند در حال حاضر ثروتمندترين مرد روي زمين است و به احتمال زياد اولين تريليونر جهان خواهد بود.
 
اگر ثروت ملي آمريكا همچنان با همين روند به رشد خود ادامه دهد و ثروتمندان نيز سهم خود را همچنان در اين اقتصاد به شدت قطبي شده افزايش دهند، بيل گيتس لقب اولين تريليونر جهان را به دست خواهد آورد.